Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кальян, Кальян, Наргіле

Meduse Pipes

Кальян, Кальян, Наргіле Елегантні органічні лінії надихаються підводним життям моря. Труба кальян, як таємнича тварина, що оживає з кожним вдихом. Моя ідея дизайну полягала в тому, щоб розкрити всі цікаві процеси, що відбуваються в трубі, такі як барботаж, потік диму, мозаїка фруктів та гра вогнів. Я домігся цього, максимізувавши пропорцію скла і, головним чином, піднявши функціональну зону до рівня очей, замість традиційних труб з кальяном, де його майже приховано на рівні землі. Використання справжніх шматочків фруктів всередині скляного корпусу для коктейлів піднімає досвід на новий рівень.

Назва проекту : Meduse Pipes, Ім'я дизайнерів : Jakub Lanca, Прізвище клієнта : MEDUSE DESIGN Ltd.

Meduse Pipes Кальян, Кальян, Наргіле

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.