Дизайн журналу
Дизайн журналу
Різдвяна Листівка

Season´s Greetings

Різдвяна Листівка Папір виготовлений з 100% бавовни, який своєю м’якістю має приємний дотик, підкреслюючи зв’язок з модою. Чіткий та стилістичний дизайн картки підкреслює ідентичність CBR як провідної компанії в сучасній повсякденній жіночому одязі. Рудольф червононогий олень поєднує бізнес і Різдво: на перший погляд, його мурашки не змінюються, лише другий погляд показує дрібну зміну вішалки. Окрім цієї деталі, саме шарф розкриває характер модної компанії.

Назва проекту : Season´s Greetings, Ім'я дизайнерів : Jens Lattke, Прізвище клієнта : CBR Fashion Group.

Season´s Greetings Різдвяна Листівка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.