Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кран

Amphora

Кран Амфорна серія створена для з'єднання минулого та майбутнього і дає можливість випробувати основні та функціональні форми давніх часів. Не так просто, як сьогодні зробити доступною нашою життєвою водою ті дні. Незвичайна форма крана походить від століть до сьогоднішнього дня, але його водозберігаючий картридж приносить завтра. Кран ретро розроблений з вуличних фонтанів давніх часів і приносить естетику вашим санвузлам.

Назва проекту : Amphora, Ім'я дизайнерів : E.C.A. Design Team, Прізвище клієнта : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Amphora Кран

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.