Дизайн журналу
Дизайн журналу
Браслет

Fred

Браслет Існує безліч різних видів браслетів і браслетів: дизайнерські, золоті, пластикові, дешеві і дорогі ... але красиві, як вони є, всі вони завжди просто і тільки браслети. Фред - це щось більше. Ці манжети у своїй простоті відроджують благородство старих часів, але вони сучасні. Їх можна носити як на голі руки, так і на шовковій блузці або чорному светрі, і вони завжди додадуть нотку класу особі, яка їх носить. Ці браслети унікальні тим, що приходять як пара. Вони дуже легкі, що робить їх носіння незабутнім. Одягаючи їх, можна, безумовно, помітити!

Назва проекту : Fred, Ім'я дизайнерів : Diana Sokolic, Прізвище клієнта : .

Fred Браслет

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.