Дизайн журналу
Дизайн журналу
Візуальна Ідентичність

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Візуальна Ідентичність Le Coffret - це чарівне дизайнерське ліжко та сніданок в самому центрі Валле-д'Аоста. Проект був задуманий в абсолютній повазі автентичного стилю: тому кам'яні стіни, дерев’яні балки та антикварні меблі. Коло, що символізує небо над трикутником, що представляє гору, де розташований пансіон, від ідеї сходження людини в небо. Шрифт Onciale, перероблений в сучасній версії, щоб пам’ятати кельтські витоки Долини, правильно врівноважує і підтримує сильний і важливий символ, щоб нарешті отримати логотип, який легко визначити і легко кидається в очі.

Назва проекту : Le Coffret - Chambres D'Hôtes, Ім'я дизайнерів : Laura Ferrario, Прізвище клієнта : Ferrariodesign.

Le Coffret - Chambres D'Hôtes Візуальна Ідентичність

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.