Дизайн журналу
Дизайн журналу
Додатки Для Годинників

genuse

Додатки Для Годинників Tritime, Fortime, Timegrid, Timinus, Timechart, Timenine - це ряд додатків для годин, спеціально винайдених для пристрою Watch Watch. Програми оригінальні, прості та естетичні в дизайні, від майбутніх етнічних через науково-фантастичний стиль до цифрових бізнес. Вся графіка графічних дисплеїв доступна в 9 кольорах - підходить до колекції Watch Watch. Зараз - чудовий момент для нового способу показу, читання та розуміння нашого часу. www.genuse.eu

Назва проекту : genuse, Ім'я дизайнерів : Albert Salamon, Прізвище клієнта : genuse.

genuse Додатки Для Годинників

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.