Дизайн журналу
Дизайн журналу
Зубний Лазер

LiteTouch™

Зубний Лазер LiteTouch ™ - стоматологічний лазер Erbium: YAG (довжина хвилі 2940 нм) для лікування твердих та м'яких тканин. Довжина хвилі Erbium: YAG добре поглинається молекулами води та гідроксилу апетиту, які будують зуби та кістки, і тому є найбільш застосовними у широкому спектрі твердих та м'яких тканин. LiteTouch ™ із технологією Laser-in-the-Handpiece ™ забезпечує безпрецедентну точність та потужність, відсутність ергономічних обмежень, що дозволяє мікро-хірургічним та неінвазивним операційним можливостям, підвищуючи при цьому профілактичну стоматологію.

Назва проекту : LiteTouch™, Ім'я дизайнерів : Light Instruments Ltd., Прізвище клієнта : Light Instruments Ltd (Syneron Dental Lasers).

LiteTouch™ Зубний Лазер

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.