Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло-Гойдалка

WIRE

Крісло-Гойдалка Використовуючи техніку прокатки з ЧПУ, WIRE формується двома шматками алюмінієвих труб. Незважаючи на те, що це функціональний стілець, він схожий на дроти, що звисають на рівній поверхні. Місце для сидіння приховано в трубах. Стілець має унікальну структуру з дуже хорошим самоврівноваженням. Це міцний, стабільний і стійкий предмет з низькою вартістю матеріалів і розкішним зовнішнім виглядом. WIRE легко виготовляється. Крім того, невелика вага та стійкість до іржі дозволяють використовувати його для зовнішнього та внутрішнього використання.

Назва проекту : WIRE, Ім'я дизайнерів : Hong Zhu, Прізвище клієнта : .

WIRE Крісло-Гойдалка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.