Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

cocktail

Стіл Дизайн являє собою чорний коктейльний стіл з цікавими тінями, які відштовхуються від чорного столу. Це позачасовий дизайн, який підійде до багатьох стилів. Артефакти можуть відображатися на різних рівнях нижче, щоб змінити зовнішній вигляд таблиці, одночасно підтримуючи чистоту столу. Стіл - це готівка та дизайн KD: купуйте, привозять додому та легко збирають будь-хто. Дизайн красивий, цікавий на погляд, але не нав'язливий. Коктейльні столики, як правило, в центрі діяльності, але не повинні стати центром уваги - ця таблиця виконує саме це

Назва проекту : cocktail, Ім'я дизайнерів : Mario J Lotti, Прізвище клієнта : Mario J Lotti Architecture, PC.

cocktail Стіл

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.