Дизайн журналу
Дизайн журналу
Навчальний Центр

STARLIT

Навчальний Центр Навчальний центр Starlit розроблений для того, щоб організовувати тренувальну діяльність у розслабленому навчальному середовищі для дітей віком від 2 до 6 років. Діти в Гонконзі навчаються під високим тиском. Для розширення можливостей форми та простору за допомогою макета та відповідності різноманітним програмам ми застосовуємо Планування міста Стародавнього Риму. Кругові елементи є загальними вздовж випромінювальних кронштейнів у межах розташування осей для ланцюга класної кімнати та студій між двома окремими крилами. Цей навчальний центр створений для створення чудової атмосфери навчання з максимальним простором.

Назва проекту : STARLIT, Ім'я дизайнерів : Catherine Cheung, Прізвище клієнта : STARLIT LEARNING CENTRE.

STARLIT Навчальний Центр

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.