Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн-Студія З Галереєю

PARADOX HOUSE

Дизайн-Студія З Галереєю Парадокс-хаус, розроблений на розрівному рівні, отримав ідеальну рівновагу між функціональністю та стилем, відображаючи неповторний смак та спосіб життя власника. Він створив вражаючу студію мультимедійного дизайну з чистими кутовими лініями, на яких видно видатний жовто-тонований скляний ящик на антресолі. Геометричні форми та лінії є сучасними та вражаючими, але зі смаком виконані, щоб забезпечити унікальний робочий простір.

Назва проекту : PARADOX HOUSE, Ім'я дизайнерів : Catherine Cheung, Прізвище клієнта : .

PARADOX HOUSE Дизайн-Студія З Галереєю

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.