Дизайн журналу
Дизайн журналу
Євроремонт

Apartment in Athens

Євроремонт Ця квартира на першому поверсі, розташована за зрілим пишним садом, була повністю потрошена і перетворена в це сучасне середовище. Вимірюючи 85 м.кв., у квартирі є сучасні архітектурні елементи, використання природних матеріалів (таких як травертин та дерево), смілива сіра фарба, контрастна з білою, пом'якшена природним світлом та підкреслена прихованим та відкритим світлодіодним освітленням, а також деякі промислово натхненні елементи дизайну. Центральну частину будинку складається з вигнутої кухонної стелі, яка починається за настінною шафою і закінчується як шафа для книг.

Назва проекту : Apartment in Athens, Ім'я дизайнерів : Athanasia Leivaditou, Прізвище клієнта : Studio NL.

Apartment in Athens Євроремонт

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.