Дизайн журналу
Дизайн журналу
Іграшки

Minimals

Іграшки Мінімали - це чарівна лінія модульних тварин, яка характеризується використанням первинної кольорової палітри та геометричних фігур. Назва походить від свого часу від слова "мінімалізм" та скорочення "міні-тварин". Звичайно, вони налаштовані розкрити суть іграшності шляхом усунення всіх несуттєвих форм, особливостей та понять. Разом вони створюють пантон з кольорів, тварин, одягу та архетипів, заохочуючи людей обирати персонажа, з яким вони ідентифікують себе.

Назва проекту : Minimals, Ім'я дизайнерів : Sebastián Burga, Прізвище клієнта : Minimals.

Minimals Іграшки

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.