Дизайн журналу
Дизайн журналу
Меблі Для Дому Та Офісу

Egg-table

Меблі Для Дому Та Офісу Основою стільниці є металеве кільце, в середину якого встановлено скло, а зовнішня частина виготовляється з дерева, пластику або будь-якого іншого матеріалу, зручного для столів. Стіл має дві металеві ніжки у формі L, які дивляться одна на іншу, завдяки чому вони забезпечують жорсткість. Стіл можна повністю зібрати для транспортування.

Назва проекту : Egg-table, Ім'я дизайнерів : Viktor Kovtun, Прізвище клієнта : Xo-Xo-L design.

Egg-table Меблі Для Дому Та Офісу

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.