Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шрифт

Red Script Pro typeface

Шрифт Red Script Pro - це унікальний шрифт, натхненний новими технологіями та гаджетами для альтернативних форм спілкування, гармонійно поєднуючи нас зі своїми вільними літерами. Натхненний iPad та розроблений у пензлі, він виражений у неповторному стилі написання. Він містить англійську, грецьку, а також кирилицю та підтримує понад 70 мов.

Назва проекту : Red Script Pro typeface, Ім'я дизайнерів : Red Design Consultants Rodanthi Senduka, Прізвище клієнта : .

Red Script Pro typeface Шрифт

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.