Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

Minimum

Стіл Дуже легкий і простий у виробництві та транспортуванні. Це дуже функціональний дизайн, хоча зовні дуже легкий і неповторний. Цей блок є повністю розібраним блоком, який можна розібрати і зібрати в будь-якому місці. Довжину можна зробити комбінованою, оскільки це можуть бути дерев'яні металеві ніжки, зібрані за допомогою металевих з'єднувачів. Форма та колір ніг можуть бути змінені відповідно до вимог.

Назва проекту : Minimum, Ім'я дизайнерів : Viktor Kovtun, Прізвище клієнта : Xo-Xo-L design.

Minimum Стіл

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.