Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

UFO

Стіл Поєднання скла, металу та дерева. Справжній дизайн підтримує концепцію дизайнерської компанії Xo-Xo-l, яку характеризують як "Меблі позитивних емоцій". Це дуже функціональний дизайн, хоча зовні дуже легкий і неповторний. Цей блок є повністю розібраним блоком, який можна розібрати і зібрати в будь-якому місці.

Назва проекту : UFO, Ім'я дизайнерів : Viktor Kovtun, Прізвище клієнта : Xo-Xo-L design.

UFO Стіл

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.