Дизайн журналу
Дизайн журналу
Телевізор Високого Класу

La Torre

Телевізор Високого Класу У цій конструкції немає передньої кришки, яка б тримала дисплей. Телевізор утримується задньою шафою, прихованою за панеллю дисплея. Елоксальна тонка рамка, що оточує дисплей, використовується просто для косметичної ілюзії. З усіх цих причин єдиним домінуючим елементом є дисплей на відміну від звичайної телевізійної форми. Ейфелева вежа - джерело натхнення для La Torre. Деякі основні схожість цих двох - реформаторство свого часу та однаковий погляд із боку.

Назва проекту : La Torre, Ім'я дизайнерів : Vestel ID Team, Прізвище клієнта : .

La Torre Телевізор Високого Класу

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.