Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставковий Дизайн

First Photographs of Hong Kong

Виставковий Дизайн Моделі ліхтариків-ліхтариків були встановлені для того, щоб орієнтувати відвідувачів до входу виставкового залу, де очікує гігантська біла модель камери. Стоячи перед ним, відвідувачі можуть побачити надзвичайні погляди на чорно-білу фотографію раннього Гонконгу та поточну зовнішність місця проведення виставки. Таке налаштування передбачає, що відвідувачі можуть переглядати старий Гонконг через гігантську камеру та відкрити історію фотографії Гонконгу через цю виставку. Внутрішня ротонда та побутові вітрини були встановлені для відображення історичних фотографій, а також являли собою втілення «Вікторія-Сіті».

Назва проекту : First Photographs of Hong Kong, Ім'я дизайнерів : Lam Wai Ming, Прізвище клієнта : Hong Kong Photographic Culture Association; Cécile Léon Art Projects.

First Photographs of Hong Kong Виставковий Дизайн

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.