Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставковий Дизайн

First Photographs of Hong Kong

Виставковий Дизайн Моделі ліхтариків-ліхтариків були встановлені для того, щоб орієнтувати відвідувачів до входу виставкового залу, де очікує гігантська біла модель камери. Стоячи перед ним, відвідувачі можуть побачити надзвичайні погляди на чорно-білу фотографію раннього Гонконгу та поточну зовнішність місця проведення виставки. Таке налаштування передбачає, що відвідувачі можуть переглядати старий Гонконг через гігантську камеру та відкрити історію фотографії Гонконгу через цю виставку. Внутрішня ротонда та побутові вітрини були встановлені для відображення історичних фотографій, а також являли собою втілення «Вікторія-Сіті».

Назва проекту : First Photographs of Hong Kong, Ім'я дизайнерів : Lam Wai Ming, Прізвище клієнта : Hong Kong Photographic Culture Association; Cécile Léon Art Projects.

First Photographs of Hong Kong Виставковий Дизайн

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.