Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комп'ютерні Аксесуари 3 В 1

STACK TOWER

Комп'ютерні Аксесуари 3 В 1 Стійка вежі DIXIX призначена для того, щоб організувати різні електронні аксесуари в один блок красиво і акуратно, як "ДУШКА". Ця вежа містить стереодинаміку (посилює звук та музику з комп'ютера), картридер та USB-док-станцію. Потужність та дані передаються автоматично, коли вони складаються між собою.

Назва проекту : STACK TOWER, Ім'я дизайнерів : Yen Lau, Прізвище клієнта : Dixix International Ltd..

STACK TOWER Комп'ютерні Аксесуари 3 В 1

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.