Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вуличний Журнальний Столик

Growing Table

Вуличний Журнальний Столик Стіл вирощування виготовлений з листяних порід волоського горіха, який відображає колір ґрунту і створює фон, який робить рослини більш помітними. Загальна конструкція - це перетин динамічного руху та статичного позирування. У таблиці передбачений простір, де рослини можуть рости і дивитися за столом, щоб створити місце для відпочинку і взаємодії з природою. Поверхня стільниці розсіює світло для створення парникових особливостей. Нарешті, стіл зроблений для зручного зберігання; це може бути збито в кубіках 26 ”x 26” x 4 ”.

Назва проекту : Growing Table, Ім'я дизайнерів : Nga Ying, Amy Sun, Прізвище клієнта : .

Growing Table Вуличний Журнальний Столик

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.