Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Brooklyn Luxury

Житловий Будинок Натхненний пристрастю клієнта до багатих історичних резиденцій, цей проект являє собою адаптацію функціоналізму та традиції до намірів сьогодення. Таким чином, обраний класичний стиль, адаптований та стилізований до канонів сучасного дизайну та сучасних технологій, нові матеріали хорошої якості сприяли створенню цього проекту - справжньої перлини Нью-Йоркської архітектури. Очікувані витрати перевищуватимуть 5 мільйонів американських доларів, запропонують передумови для створення стильного та розкішного інтер’єру, але також функціонального та комфортного.

Назва проекту : Brooklyn Luxury, Ім'я дизайнерів : Marian Visterniceanu, Прізвище клієнта : Design Solutions S.R.L..

Brooklyn Luxury Житловий Будинок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.