Дизайн журналу
Дизайн журналу
Обідній Стіл

Augusta

Обідній Стіл Августа переосмислює класичний обідній стіл. Представляючи покоління перед нами, дизайн ніби виростає з невидимого кореня. Ніжки столу орієнтовані на це загальне ядро, яке досягає, щоб утримувати відповідну книзі стільницю. Тверда європейська волоська горіха була обрана для її значення мудрості та зростання. Деревина, яку зазвичай відкидають виробники меблів, використовується для вирішення її проблем. Вузли, тріщини, трясе вітер та неповторні сучки розповідають історію життя дерева. Унікальність дерева дозволяє цій історії жити в предметі меблів сімейної реліквії.

Назва проекту : Augusta , Ім'я дизайнерів : Miles J Rice, Прізвище клієнта : Rice & Rice Fine Furniture.

Augusta  Обідній Стіл

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.