Дизайн журналу
Дизайн журналу
Резиденція

Panorama Villa

Резиденція Згадуючи структуру типового села Мані, концепція задумана як серія окремих фрагментів каменю, що обертаються навколо атріуму, входу та житлових приміщень. Грубі обсяги резиденції відкривають діалог із природним оточенням, тоді як ритм їх відкриття або забезпечує приватність, або запрошує на панорамний вид на горизонт, створюючи безпосередній досвід послідовних та різноманітних наративів. Вілла розташована в Наваріно Резиденсс, колекції розкішних вілл у приватній власності в центрі курорту Наваріно Дюни.

Назва проекту : Panorama Villa, Ім'я дизайнерів : POTIROPOULOS+PARTNERS, Прізвище клієнта : POTIROPOULOS+PARTNERS.

Panorama Villa Резиденція

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.