Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вестибюль І Вітальня Житлового Будинку

Light Music

Вестибюль І Вітальня Житлового Будинку Що стосується легкої музики, дизайну житлових вестибюлів та віталень, Арман Грем та Аарон Яссін з нью-йоркської студії A + A Studio хотіли з'єднати простір з динамічним мікрорайоном Адамса Моргана у Вашингтоні, де відбувається нічне життя та музична сцена - від джазу Go-go на панк-рок і електронні завжди були центральними. Це їхнє творче натхнення; Результат - це унікальний простір, який поєднує передові методи цифрового виготовлення з традиційними кустарними методами для створення зануреного світу з власним імпульсом та ритмом, який віддає шану яскравій оригінальній музиці DC.

Стіл

Codependent

Стіл Залежної сфери психології та дизайну, спеціально акцентуючи увагу на фізичному прояві психологічного стану, залежності. Ці дві переплетені таблиці повинні функціонувати один на одного. Дві форми не здатні стояти окремо, але разом створюють одну функціональну форму. Підсумкова таблиця є потужним прикладом, якого ціле більше, ніж сума його частин.

Комерційний Інтер’Єр

Nest

Комерційний Інтер’Єр Підлогу поділяють два унікальних професіонали - адвокати та архітектори, які закликають до різноманітних ієрархічних порядків. Вибір та деталізація елементів намагалися зберегти загальний вигляд заземленим, землистим та відродити місцевий артистизм та будівельні матеріали. Поєднання та застосування екологічно чистих матеріалів, розміри отворів, були зумовлені нагадуванням про місцевий клімат, щоб створити сприятливе середовище, щоб знову викликати втрачені практики та структурувати стійку практику.

Столові Прибори

Ingrede Set

Столові Прибори Набір столових приладів Ingrede створений для висловлення потреби в досконалості в повсякденному житті. Набір вилки, ложки та гніздо для ножа разом за допомогою магнітів. Столові прибори стоїть вертикально і створює гармонію до столу. Математичні фігури дозволили побудувати одну форму рідини, яка складається з трьох різних частин. Такий підхід створює нові можливості, які можна застосувати до багатьох різних продуктів, таких як посуд та інший посуд.

Послуга Музичних Рекомендацій

Musiac

Послуга Музичних Рекомендацій Musiac - це механізм музичних рекомендацій, використовуючи активну участь, щоб знайти точні варіанти для своїх користувачів. Він спрямований на те, щоб запропонувати альтернативні інтерфейси для виклику алгоритму автократії. Фільтрація інформації стала неминучим підходом до пошуку. Однак це створює ехо-камерні ефекти та стримує користувачів у зоні їх комфорту, суворо дотримуючись їхніх уподобань. Користувачі стають пасивними і перестають ставити під сумнів варіанти, які надає машина. Витрата часу на перегляд варіантів може збільшити величезні біологічні витрати, але саме зусилля створюють значущий досвід.

Житловий Прототип

No Footprint House

Житловий Прототип NFH розроблений для серійного виробництва на основі більшого набору інструментів збірних типологій житла. Перший прототип був побудований для голландської родини на південному заході Коста-Ріки. Вони обрали конфігурацію з двома спальнями зі сталевою конструкцією та обробкою із соснових порід, яку перевозили на цільове місце на одній вантажівці. Будівля розроблена навколо центрального сервісного сердечника з метою оптимізації логістичної ефективності щодо збирання, обслуговування та використання. Проект прагне до інтегральної стійкості з точки зору економічних, екологічних, соціальних та просторових показників.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.