Дизайн журналу
Дизайн журналу
Внутрішні Загальні Зони

Highpark Suites

Внутрішні Загальні Зони Поширені райони Highpark Suites досліджують бездоганну інтеграцію міського стилю життя Gen-Y із зеленим життям, бізнесом, дозвіллям та громадськістю. Від вестибюлів з вау-факторами до скульптурних небесних кортів, функціональних залів та прикольних залів для нарад ці зручності розроблені для того, щоб мешканці могли використовуватись як прибудова своїх будинків. Натхнений безшовним житлом на свіжому повітрі, гнучкістю, інтерактивними моментами та палітрою міських кольорів та текстур, MIL Design розсунув межі, щоб створити унікальну, стійку та цілісну спільноту, де кожен простір має на увазі мешканців та тропічне оточення.

Книгарня, Торговий Центр

Jiuwu Culture City , Shenyang

Книгарня, Торговий Центр Компанія Jato Design отримала завдання перетворити традиційну книгарню в динамічний простір для багаторазового використання - бути не лише торговим центром, але й культурним центром заходів, натхнених книгами тощо. Центрепіце - це простір героїв, де відвідувачі переїжджають до більш світлого тону, обробленого деревини, підсиленого драматичними конструкціями. Кокони, схожі на ліхтар, звисають під стелею, а сходи служать спільним простором, який спонукає відвідувачів затриматися і читати, сидячи на сходах.

Плакат

CELLS

Плакат 19 липня 2017 року PIY побудував невелику будівлю в Мельбурні, Австралія. Це невеликий замок, зібраний з 761 компонентів, і вони назвали його "Клітини". Вузли розроблені як ручний повернутий ниток tenon і прямий tenon, який узагальнений як "East Tenon & amp; West Mortise & quot ;. Ви знайдете їхню продукцію, включаючи змінні полки, стелажі для взуття та взуття тощо, всі вони розбиті і знову зібрані в організм. І тоді ви відчуєте їх бажання вільно рости.

Дизайн Інтер’Єру Готелю

Stories Container

Дизайн Інтер’Єру Готелю Контейнер перевозить вантажі до місць. У готелі передбачені місця відпочинку для мандрівників. Тимчасове місце відпочинку - це те, що у них спільне. Ось чому використовувати «контейнер» як концепцію готелю. Готель - це не лише відпочинок, а й простір з індивідуальністю. Кожна кімната має своє вираження та індивідуальність. Тому створіть вісім різних наборів як наступні: "Побалуйте", "розвивайте", "WabiSabi", "Блиск квітки", "Pantone", "Фантазія", "Подорож" та "Балерина". Стайний будинок - це не тільки місце відпочинку, але і станція харчування для вашого духу.

Дизайн Інтер’Єру Офісу

Yuli Design Studio

Дизайн Інтер’Єру Офісу На вулицях завжди надто багато брудних табличок у вертикальних, горизонтальних та бічних напрямках, що блокують справжній архітектурний вигляд. Це закликає розглянути, як переосмислити вивіски, щоб покращити та модернізувати ефекти, принесені такими зовнішніми декоративними виробами. Точка дизайну інтер’єру полягає в тому, щоб розкласти попередній макет. Введено природне освітлення. Горище побудовано підвищеним простором. Там, де сходи були змінені. Змінення місця, де були сходи, скорочує час вертикальних рухів. Це створює нову можливість поза старими межами.

Перукарня

Taipei Eros

Перукарня Перукарні базуються на геометрії чорного, білого та сірого кольорів. Жести стрижки волосся переводяться на масування скульптурних утворень. Трикутний мотив формує функціональні кубики та площини від стелі до підлоги завдяки складанню, розкроюванню та пошиванню. Світлові бруски, вбудовані в розділові лінії, сприяють численним поясам освітлення, слугуючи додатковим освітленням при вирішенні стану опущеної стелі. Вони розширюються і меандрують відбиттям великого дзеркала, вільно перекидаючись між площинами і тривимірністю.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.