Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Для Корейської Здорової Їжі

Darin

Упаковка Для Корейської Здорової Їжі Дарін створений для того, щоб звільнити сучасних людей від небажання традиційних харчових продуктів Кореї в суспільстві втоми, що відрізняються простою, графічною чіткістю в доставці пакунків для почуттів сучасних людей, на відміну від нерозроблених зображень, які використовували традиційні корейські магазини здорової їжі . Всі конструкції зроблені з мотивів кровообігу, що візуалізують мету - забезпечити життєздатність та здоров'я втомленим 20-х та 30-х.

Колекція Жіночого Одягу

Utopia

Колекція Жіночого Одягу У цій колекції Yina Hwang в основному надихалася формами, симетричними та асиметричними з відтінком підпільної музичної культури. Вона підготувала цю колекцію на основі свого ключового моменту самозаймання, щоб створити колекцію функціональних, але абстрактних одягу та аксесуарів, які втілюють історію її досвіду. Кожен принт і тканина в проекті оригінальні, і вона в основному використовувала шкіру PU, Satin, Power Mash та Spandex для основи тканин.

Колекція Меблів

Phan

Колекція Меблів Phan Collection натхненний контейнером Phan, який є тайською культурою контейнерів. Дизайнер використовує структуру контейнерів Phan, щоб зробити структуру меблів, яка робить її міцною. Створіть форму та деталі, які роблять її сучасною та простою. Для виготовлення складної та унікальної деталі, яка відрізняється від інших, дизайнер використовував технологію лазерного різання та комбіновану машину для складання металевого листа з деревом з ЧПУ. Поверхня була оброблена порошковою системою, щоб структура залишалася довгою, міцною, але легкою.

Інвалідний Візок

Ancer Dynamic

Інвалідний Візок Ancer, який перешкоджає проникненню в інвалідному візку, зосереджується не тільки на плавності його рухів, але і на комфорті пацієнта, особливо тих, хто ним користується протягом тривалого періоду часу. Інноваційний дизайн разом з динамічною подушкою безпеки, вбудованою в подушку сидіння, та обертовою ручкою відрізняє її від звичайного інвалідного крісла. Доклавши багато зусиль, дизайн інвалідного візка був завершений і виявив, що він допомагає запобігти пролежням. Принципи рішення та дизайну базуються на результатах, отриманих від користувачів інвалідного візка, що призводить до справжнього користувальницького досвіду.

3D-Анімація

Alignment to Air

3D-Анімація Що стосується творчої анімації листів, то Джин почав з алфавіту А. І, коли мова йде про крок до концепції, він намагався бачити більш енергійні настрої, що відображаються на його філософії, яка є досить активною, але одночасно організованою. Попутно він виступив із суперечливими словами, ретельно виступаючими за свою ідею, таким чином, як прирівнятись до повітря, що є назвою цього проекту. Зважаючи на це, анімація представляє більш точні та делікатні моменти на першому слові. З іншого боку, це закінчується досить гнучким і вільним настроєм, щоб виявити останню букву.

Веб-Дизайн Та Ux

Si Me Quiero

Веб-Дизайн Та Ux Веб-сайт Sí, Me Quiero - це простір, який допомагає бути собою. Для реалізації проекту необхідно було провести співбесіди та дослідити соціальний та культурний контекст стосовно жінок; її проекція в суспільстві і на себе. Було зроблено висновок, що павутина буде супроводом і здійснюватиметься з підходом, щоб допомогти любити себе. У дизайні це відображається простота з нейтральними тонами з використанням червоних контрастів, щоб привернути увагу до певних дій, кольорів марки книги, опублікованої клієнтом. Натхнення прийшло від мистецтва конструктивізму.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.