Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Етикетки Вина

314 pi

Дизайн Етикетки Вина Експериментувати з дегустацією вина - це нескінченний процес, що веде до нових шляхів та розбіжних ароматів. Нескінченна послідовність pi, ірраціональне число з нескінченними десятичниками, не знаючи останнього з них, були натхненником назви цих вин без сульфітів. Дизайн має на меті приділити особливості 3,14 винних серій у центрі уваги, а не приховувати їх серед малюнків чи графіки. Дотримуючись мінімалістичного та простого підходу, етикетка показує лише реальні характеристики цих природних вин, оскільки їх можна спостерігати в зошиті енолога.

Енергетична Активація Мостів

Solar Skywalks

Енергетична Активація Мостів У світових мегаполісах - як у Пекіні - є велика кількість пішохідних міст, що проходять через зайняті артерії. Вони часто непривабливі, погіршуючи загальне міське враження. Ідея дизайнерів обшивати мости естетичними, енерговиробляючими PV-модулями та перетворити їх у привабливі міські місця не тільки стійка, але створює скульптурне різноманіття, яке стає привабливим для міського пейзажу. Станції для зарядки електронних автомобілів або E-bike під мостами використовують сонячну енергію прямо на місці.

Книга

ZhuZi Art

Книга Серія книжкових видань для зібраних творів традиційної китайської каліграфії та живопису видає Художній музей Нанкін Чжузі. Своєю багаторічною історією та вишуканою технікою традиційні китайські картини та каліграфія дорожать своєю високохудожньою та практичною привабливістю. При розробці колекції абстрактні форми, кольори та лінії використовувались для створення послідовної чуттєвості та виділення порожнього простору у ескізі. Легко збігається з художниками в традиційних стилях живопису та каліграфії.

Розкладний Табурет

Tatamu

Розкладний Табурет До 2050 року дві третини земного населення проживатимуть у містах. Основна амбіція Tatamu - забезпечити гнучкі меблі для людей, чий простір обмежений, включаючи тих, хто часто пересувається. Метою є створення інтуїтивно зрозумілих меблів, які поєднують в собі стійкість із надто тонкою формою. Для розгортання табурета потрібен лише один закручуючий рух. Хоча всі петлі, виготовлені з міцної тканини, зберігаючи її легку вагу, дерев’яні сторони забезпечують стабільність. Після того, як тиск чиниться на нього, стілець лише зміцнюється, оскільки його шматки фіксуються разом, завдяки унікальному механізму та геометрії.

Фотографія

The Japanese Forest

Фотографія Японський ліс сприймається з японської релігійної точки зору. Однією з давніх релігій Японії є анімізм. Анімізм - це віра, що нелюдські істоти, натюрморт (мінерали, артефакти тощо) та невидимі речі теж мають намір. Фотографія схожа на цю. Масару Егучі знімає щось, що викликає відчуття в темі. Дерева, трава та мінерали відчувають волю до життя. І навіть артефакти, такі як дамби, що залишилися в природі надовго, відчувають волю. Так само, як ви бачите недоторкану природу, майбутнє побачить теперішні пейзажі.

Колекція Косметики

Woman Flower

Колекція Косметики Ця колекція натхненна перебільшеними стилями одягу середньовічних європейських дам та формами пташиного польоту. Дизайнер витягнув форми цих двох і використав їх як творчі прототипи та поєднав з дизайном виробів для формування неповторної форми та почуття моди, демонструючи насичену та динамічну форму.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.