Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Дворів Та Садів

Shimao Loong Palace

Дизайн Дворів Та Садів Використовуючи природну та вільну мову розумну організацію ландшафту, двори з'єднуються один з одним у декількох вимірах, пронизані один одним і плавно перетворюються. Використовуючи майстерність вертикальної стратегії, 4-метрова різниця висоти буде перетворена на родзинку та особливість проекту, створюючи багаторівневий, художній, живий, природний внутрішній дворик.

Ремонт Причалу

Dongmen Wharf

Ремонт Причалу Пристань Донгмена - пристань тисячоліття на материнській річці Ченду. Завдяки останньому туру "оновлення старого міста" область була в основному зруйнована та перебудована. Проект полягає в тому, щоб представити славну історичну картину за допомогою втручання мистецтва та нових технологій на міському культурному майданчику, який в основному зник, а також активізувати та інвестувати довгу сплячу міську інфраструктуру у суспільне надбання міста.

Готель

Aoxin Holiday

Готель Готель розташований у Лучжоу, провінція Сичуань, місто, відоме своїм вином, дизайн якого надихає місцева винна печера, простір, який викликає сильне бажання досліджувати. Вестибюль - це реконструкція природної печери, пов’язаний із цим візуальним зв’язком поширює концепцію печери та локальну міську текстуру на внутрішній готель, утворюючи, таким чином, своєрідний культурний носій. Ми цінуємо почуття пасажира під час перебування в готелі, а також сподіваємось, що текстура матеріалу, а також створена атмосфера можуть бути сприйняті на більш глибокому рівні.

Житловий Будинок

Soulful

Житловий Будинок Весь простір заснований на спокої. Всі кольори фону - світлий, сірий, білий і т. Д. Щоб збалансувати простір, в просторі з’являються дуже насичені кольори та деякі шаруваті текстури, такі як глибокий червоний, такі як подушки з унікальним принтом, наприклад, деякі текстуровані металеві орнаменти . Вони набувають розкішних кольорів у фойє, а також додають простір відповідного тепла.

Дизайн Інтер'єру Торгових Площ

Studds

Дизайн Інтер'єру Торгових Площ Studds Accessories Ltd є виробником двоколісних шоломів та аксесуарів. Шоломи-шпильки традиційно продавалися в торгових точках, що займаються різними марками. Отже, виникла потреба створити ідентичність бренду, яку вона заслужила. D'art осмислив магазин, демонструючи інноваційні сенсорні точки, такі як віртуальна реальність продукції, інтерактивні сенсорні дисплеї та шоломообробні машини тощо. Вивчає магазин шоломів та аксесуарів, залучаючи значну кількість клієнтів, здійснюючи роздрібну подорож клієнтів до наступного рівня.

Дизайн Інтер'єру Кафе

Quaint and Quirky

Дизайн Інтер'єру Кафе Quaint & Quirky Dessert House - це проект, який демонструє сучасну сучасну атмосферу з ноткою природи, яка точно відображає смачні частування. Команда хоче створити місце, яке справді унікальне, і вони надихалися до пташиного гнізда. Потім концепція втілилася в життя завдяки колекції сидінь, які служать центральною особливістю простору. Яскрава структура та кольори усіх стручків стручків допомагають створити відчуття рівномірності, яке з’єднує землю та антресолі, навіть якщо вони надають атмосфері нотку привернення уваги.