Дизайн журналу
Дизайн журналу
Винна Етикетка

Guapos

Винна Етикетка Дизайн спрямований на злиття між сучасним дизайном і нордичними тенденціями в мистецтві, зображаючи країну походження вина. Кожен зріз краю представляє висоту, на якій росте кожен виноградник, і відповідний колір для сорту винограду. Коли всі пляшки вирівняні у формі, вони утворюють форми пейзажів півночі Португалії, регіону, що народжує це вино.

Реставрація Старого Замку

Timeless

Реставрація Старого Замку Власник купив Crawfordton House у Шотландії у квітні 2013 року, прагнучи відновити первісний смак давньої шотландської знаті та сумісний із сучасним життям. Характеристика та історичні поклади античного замку збереглися з оригінальним колоритом. Естетика дизайну та регіональна культура різних століть стикаються з мистецькими іскрами в одному просторі.

Фотографії Для Обкладинки Журналів

TimeFlies

Фотографії Для Обкладинки Журналів Основна ідея полягала в тому, щоб виділитися з маси традиційних журналів для клієнтів. Перш за все за допомогою незвичайного покриття. На передній обкладинці журналу TimeFlies авіакомпанії Nordica представлений сучасний естонський дизайн, а назва журналу на обкладинці кожного випуску написана автором вишуканого твору. Сучасний та мінімалістичний дизайн обкладинки журналу передає без зайвих слів творчість нової авіакомпанії, привабливість естонської натури та успіх молодих естонських дизайнерів.

Цифрові Рецепти Соціальних Медіа

DIY Spice Blends by Chef Heidi

Цифрові Рецепти Соціальних Медіа Продовольчі рішення Unilever доручили мешканці шеф-кухаря Хайді Хекманн (регіональний шеф-кухар, Кейптаун) створити 11 унікальних рецептів сумішей спецій за допомогою асортименту спецій Робертсонс. В рамках кампанії «Наше подорож, твоє відкриття» ідея полягала у створенні унікальних образів та дизайнів, використовуючи ці інгредієнти для веселої кампанії у Facebook. Щотижня унікальні спайкові суміші шеф-кухаря Хайді публікували як багаті на засоби масової інформації Facebook Canvas Posts. Кожен із цих рецептів також доступний для завантаження iPad на веб-сайті UFS.com.

Художній Монтажний Дизайн

Kasane no Irome - Piling up Colors

Художній Монтажний Дизайн Дизайн інсталяції японського танцю. Японці складали кольори з давніх часів, щоб виражати священні речі. Крім того, складання паперу квадратними силуетами було використано як річ, що представляє сакральну глибину. Накамура Казунобу створив простір, який змінює атмосферу, змінюючи різні кольори з таким квадратним «нагромадженням», як мотив. Панелі, що летять у повітрі, що центрирують танцюристів, висвітлюють небо над сценічним простором і зображують появу світла, що проходить через простір, який неможливо побачити без панелей.

Подарункова Упаковка Для Тортів

Marais

Подарункова Упаковка Для Тортів Подарункова упаковка для тортів (фінансист). На малюнку зображено коробку розміром 15 тортів (Дві октави). Зазвичай подарункові коробки просто акуратно розкладають всі торти. Однак їх коробки з індивідуально загорнутими тортами різні. вони знижують витрати, зосереджуючись лише на одному дизайні, і використовуючи всі шість поверхонь, вони змогли відтворити кожен тип клавіатури. Використовуючи цей дизайн, вони можуть створювати будь-який розмір клавіатури, від невеликих клавіатур, до повноцінних роялів на 88 клавіш і навіть більше. Наприклад, для однієї октави з 13 клавішів використовують 8 тортів. А рояль на 88 клавіш був би подарунковою коробкою з 52 тортами.