Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Та Концепція Зачіски

Hairchitecture

Дизайн Та Концепція Зачіски ВАЛЮШИТЕКТУРА є результатом асоціації між перукарем - Gijo та групою архітекторів - FAHR 021.3. Мотивовані Європейською столицею культури в Гімараесі 2012 року, вони пропонують ідею об'єднати дві творчі методології, "Архітектура та зачіска". В результаті бруталістичної архітектурної теми результат - це дивовижна нова зачіска, що позначає переображення волосся в абсолютному спілкуванні з архітектурними структурами. Представлені результати мають сміливий та експериментальний характер із сильною сучасною інтерпретацією. Робота в команді та майстерність були вирішальними для того, щоб зробити волосся, здавалося б, звичайним волоссям.

Календар

NISSAN Calendar 2013

Календар Щорічно Nissan випускає календар під темою своєї торгової марки «Хвилювання на відміну від будь-якого іншого». Версія 2013 року наповнена привабливими та неповторними ідеями та образами як результат співпраці з художником танцю-живопису «SAORI KANDA». Усі образи в календарі - твори художника-художника-художника SAORI KANDA. Вона втілила своє натхнення, яке дав автомобіль Nissan у своїх картинах, які були безпосередньо намальовані на шторі горизонту, розміщеній у студії.

Брошура

NISSAN CIMA

Брошура ・ Nissan об'єднав усі свої найсучасніші технології та мудрість, матеріали інтер'єру чудової якості та мистецтво японської майстерності ("MONOZUKURI" на японській мові), щоб створити розкішний седан неперевершеної якості - новий CIMA, єдиний флагман Nissan.・ Ця брошура розроблена не лише для того, щоб показати особливості продукту CIMA, але і для того, щоб наблизити до аудиторії впевненість і гордість Nissan у своїй майстерності.

Дизайн Упаковки Жувальної Гумки

ZEUS

Дизайн Упаковки Жувальної Гумки Конструкції упаковки для жувальної гумки. Концепція цих конструкцій - "стимулювання чутливості". Цілями продуктів є чоловіки у двадцятих роках, а такі інноваційні конструкції допомагають їм інстинктивно забирати продукцію в магазинах. Основні візуальні фільми виражають вражаючий світогляд природного явища, що асоціюється з кожним ароматом. THUNDER SPARK для ароматизованого та електризуючого аромату, SNOW STORM для заморожування та сильного охолоджуючого аромату та RAIN SHOWER для аромату зволоженого, соковитого та водянистого.

Фотохромна Будова Навісу

Or2

Фотохромна Будова Навісу Or2 - це конструкція одноповерхової покрівлі, яка реагує на сонячне світло. Полігональні сегменти поверхні реагують на ультрафіолетове світло, відображаючи положення та інтенсивність сонячних променів. Знаходячись у тіні, сегменти Or2 напівпрозорі білого кольору. Однак при попаданні сонячного світла вони набувають кольоровий колір, затоплюючи простір внизу різними відтінками світла. Протягом дня Or2 стає затіняючим пристроєм, пасивно контролюючи простір під ним. Вночі Or2 перетворюється на величезну люстру, поширюючи світло, яку протягом дня збирають інтегровані фотоелектричні осередки.

Етикетка І Упаковка Ігристого Вина

Il Mosnel QdE 2012

Етикетка І Упаковка Ігристого Вина Подібно до того, як озеро Ісео бризкає на березі Франціакорти, так ігристий вино змочує боки келиха. Концепція - це графічне перероблення форми озера і виражає всю потужність пляшки із запасом, що наливається у кришталевий стакан. Елегантний і жвавий етикет, збалансований за своєю графікою та кольорами, є сміливим рішенням з прозорого поліпропілену та повністю гарячого друку з фольгового золота, щоб подарувати нові відчуття. Виливання вина підкреслене на коробці, де навколо упаковки обертається графіка: простий та вражаючий, складений двома елементами slive et tiroir.