Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа Завдання

Pluto

Лампа Завдання Плутон міцно тримає фокус на стилі. Його компактний аеродинамічний циліндр оснащений елегантною ручкою, що нахилена над кутовою основою штатива, що дозволяє легше розміщувати його м'яким, але зосередженим світлом з точністю. Його форма була натхнена телескопами, але натомість вона прагне зосередитись на землі замість зірок. Виконаний за допомогою 3D-друку з використанням пластику на основі кукурудзи, він унікальний, не тільки для використання 3D-принтерів у промисловий спосіб, але й екологічно чистий.

Лампа

Mobius

Лампа Кільце Mobius дає натхнення для дизайну світильників Mobius. Одна смуга світильника може мати дві тіньові поверхні (тобто двостороння поверхня), лицьову та зворотну, що задовольнятиме всебічний попит на освітлення. Його особлива і проста форма містить таємничу математичну красу. Тому більше ритмічної краси принесе в домашнє життя.

Набір Намиста Та Сережок

Ocean Waves

Набір Намиста Та Сережок Кольє з океанічних хвиль - прекрасний предмет сучасних прикрас. Основним натхненням дизайну є океан. Саме просторість, життєздатність та чистота - це ключові елементи, що проектуються у намисто. Дизайнер використав гарний баланс синього та білого, щоб представити бачення бризок хвиль океану. Він виготовлений вручну з білого золота 18К і обшитий діамантами та синім сапфіром. Кольє досить велике, але делікатне. Він розроблений так, щоб відповідати всім формам нарядів, але більше підходить для парного декольте, щоб він не перекривався.

Виставка

City Details

Виставка Вітрина дизайнерських рішень для елементів архітектури City Details проходила з 3 по 5 жовтня 2019 року в Москві. На площі 15 000 квадратних метрів були представлені вдосконалені концепції елементів архітектури, спортивних і ігрових майданчиків, освітлювальних рішень та функціональних міських предметів мистецтва. Інноваційне рішення було використано для організації виставкової площі, де замість рівних рядів стендів для експонентів була побудована робоча міська мініатюрна модель зі всіма специфічними компонентами, такими як: міська площа, вулиці, сквер.

Атріум

Sberbank Headquarters

Атріум Швейцарський офіс архітектури Evolution Design у партнерстві з російською архітектурною студією T + T architects розробив просторий багатофункціональний атріум у новому офісі корпорації Сбербанку в Москві. Денне світло затопило в атріумі різноманітні приміщення для коворкінгу і кав'ярню, а підвісний зал для зустрічей ромбів був основним центром внутрішнього подвір’я. Дзеркальні відбиття, засклений внутрішній фасад та використання рослин додають відчуття просторості та безперервності.

Дизайн Офісу

Puls

Дизайн Офісу Німецька інженерна компанія Puls переїхала до нових приміщень і використала цю можливість для візуалізації та стимулювання нової культури співпраці всередині компанії. Новий дизайн офісу спричиняє культурні зміни, коли команди повідомляють про значне зростання внутрішньої комунікації, особливо між науково-дослідними та департаментними розробками та іншими відділами. Компанія також спостерігала зростання спонтанних неформальних зустрічей, які, як відомо, є одним з ключових показників успіху в інноваціях в галузі досліджень та розробок.