Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтерфейсу

Moulin Rouge

Дизайн Інтерфейсу Цей проект розроблений для людей, які хочуть прикрасити власний стільниковий телефон з темою Мулен Руж, хоча вони ніколи не відвідували Мулен Руж у Парижі. Основна мета - запропонувати покращений цифровий досвід, а всі фактори дизайну - візуалізувати настрій Мулен Ружа. Споживачі можуть налаштувати попередньо встановлені дизайни та піктограми улюблених за допомогою простого натискання екрана.

Міжнародна Школа

Gearing

Міжнародна Школа Концептуальна форма кола Міжнародної школи Дебрецена символізує захист, єдність та спільність. Різні функції виглядають як з'єднані шестірні, павільйони на струні, розташованій на дузі. Фрагментація простору створює різноманітні спільноти між класами. Новий космічний досвід та постійна присутність природи допомагають учням у творчому мисленні та вияві своїх ідей. Шляхи, що ведуть до позаукраїнських навчальних садів та лісу, завершують концепцію кола, створюючи захоплюючий перехід між побудованим та природним середовищем.

Приватна Резиденція

House L019

Приватна Резиденція У всьому будинку був використаний простий, але витончений концепт матеріалу та кольору. Білі стіни, дерев’яні дубові підлоги та місцевий вапняк для ванних кімнат та димоходів. Точно складена деталізація створює атмосферу чутливої розкоші. Саме складені види визначають вільний плаваючий L-подібний життєвий простір.

Установка Ліхтаря

Linear Flora

Установка Ліхтаря Лінійна флора натхненна цифрою "три" з бугенвілеї, квітки графства Пінтунг. Окрім трьох пелюсток бугенвілії, видно знизу твори мистецтва, варіації та кратні трійки можна було помітити в різних аспектах. Щоб відсвяткувати 30-ту річницю фестивалю ліхтаря на Тайвані, художник дизайну освітлення Рей Тен Пай був запрошений Департаментом з питань культури округу Пінтунг, щоб створити нетрадиційний ліхтар, унікальне поєднання форми та технології, надіславши повідомлення про трансформацію спадщини фестивалю і з'єднує це з майбутнім.

Навколишнє Світло

25 Nano

Навколишнє Світло 25 Нано - це художній світлий інструмент для відображення ефемерності та постійності, народження та смерті. Працюючи з Spring Pool Glass Industrial CO., LTD, баченням якого є створення систематичної петлі для переробки скла для стійкого майбутнього, 25 Nano вибрало відносно крихкий міхур як середовище на відміну від твердого скла для втілення ідеї. У інструменті світло мерехтить протягом життєвих циклів міхура, проектуючи райдужний колір і тіні на навколишнє середовище, створюючи мрійливу атмосферу навколо користувача.

Завдання Світло

Linear

Завдання Світло Техніка згинання труб Linear Light широко використовується для виробництва деталей автомобіля. Кутова лінія рідини реалізується за допомогою точного контролю тайваньського виробника, таким чином, є мінімальний матеріал для побудови лінійного легкого легкого, міцного та портативного; ідеально підходить для освітлення будь-якого сучасного інтер’єру. Він застосовує світлодіодні мікросхеми, що не мають мерехтіння, з функцією пам'яті, яка включається на попередньому встановленому рівні гучності. Лінійне завдання розроблене для того, щоб легко зібрати користувач, складається з нетоксичного матеріалу та постачається з плоскою упаковкою; робить все можливе для зменшення впливу на навколишнє середовище.