Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офіс

Dunyue

Офіс Під час бесіди дизайнери дозволяють проектувати не лише просторовий поділ інтер'єру, але і зв'язок міста / простору / людей разом, щоб навколишнє середовище та простір не конфліктували в місті, а денний час - це прихований фасад на вулиці, ніч. Тоді він стає скляним світловим ящиком у місті.

Дизайн Упаковки

Milk Baobab Baby Skin Care

Дизайн Упаковки Він натхненний молоком, головним інгредієнтом. Унікальний дизайн контейнера типу молочної упаковки відображає характеристики продукту і розроблений для того, щоб бути знайомим навіть першим споживачам. Крім того, матеріал з поліетилену (PE) та гуми (EVA) та м'які характеристики пастельного кольору використовуються для підкреслення того, що це м'який продукт для дітей зі слабкою шкірою. Кругла форма наноситься на куточок для безпеки мами та дитини.

Їдальня

Elizabeth's Tree House

Їдальня Демонструючи роль архітектури в лікувальному процесі, будинок дерева Єлизавети - це новий павільйон їдальні для терапевтичного табору в Кілдаре. Обслуговуючи дітей, які одужують від серйозних захворювань, простір утворює деревний оазис посеред дубового лісу. Динамічна, але функціональна система діагностування деревини включає виразний дах, обширне скління та барвисту обшивку з модрини, створюючи внутрішній обідній простір, який формує діалог з навколишнім озером та лісом. Глибокий зв’язок з природою на всіх рівнях сприяє комфорту, розслабленню, оздоровленню та чарівності користувачів.

Мульти Комерційний Простір

La Moitie

Мульти Комерційний Простір Назва проекту La Moitie походить від французького перекладу половини, і дизайн влучно відображає це балансом, що був досягнутий між протилежними елементами: квадрат і коло, світло і темно. Враховуючи обмежений простір, команда прагнула встановити як зв’язок, так і поділ між двома окремими роздрібними зонами шляхом застосування двох протилежних кольорів. Хоча межа між рожевим і чорним просторами чітка, але також розмита в різних точках зору. Спіральна сходи, наполовину рожева і наполовину чорна, розміщена в центрі магазину і забезпечує.

Рекламна Кампанія

Feira do Alvarinho

Рекламна Кампанія Feira do Alvarinho - щорічна винна вечірка, яка проходить у Монкао, в Португалії. Для повідомлення події було створено давнє і вигадане царство. Маючи власне ім'я та цивілізацію, Королівство Альваріньо, позначене так, тому що Монкао відоме як колиска вина Альваріньо, був натхненний у реальній історії, місцях, знакових людей та легендах Монкао. Найбільшим викликом цього проекту було втілення реальної історії території в дизайн персонажа.

Друкований Текстиль

The Withering Flower

Друкований Текстиль В’януча квітка - це святкування сили зображення квітки. Квітка - популярний предмет, написаний як уособлення в китайській літературі. На відміну від популярності квітучої квітки, образи квітки, що занепадає, часто асоціюються із суровістю та табу. Збірка розглядає те, що формує сприйняття спільнотою щодо того, що є піднесеним і негідним. Текстильна техніка, розроблена в тюлевих сукнях довжиною від 100 см до 200 см, шовкографією, на тканинах з напівпрозорої сітки, текстильна техніка дозволяє відбиткам залишатися непрозорими та еластичними на сітці, створюючи вигляд відбитків на повітрі.