Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дихальна Тренувальна Гра

P Y Lung

Дихальна Тренувальна Гра Це іграшкова конструкція пристрою для всіх вікових груп, завдяки чому кожен отримає користь від регулярних занять диханням для підвищення ємності легенів, надуваючи м'яч, щоб пройти через доріжки з різними контрольними точками, контролюючи вдих і видих повітря. Доріжки поставляються в різних модулях, гнучких і взаємозамінних. Структура магнітного механізму, розроблена у конструкторі дихання, забезпечує регулювання відповідно до стану дихання.

Набір Меблів

ChuangHua Tracery

Набір Меблів ChuangHua Tracery підходить для домашнього деко, комерційного простору, готелю чи студії, його суть натхненна ChuangHua, китайським візерунком решітки вікон. Використовуючи технологію згинання листового металу та покриття порошковою фарбою яскравого червонуватого кольору, виділяється чисто білим кольором, який просвічував його святковий вигляд, роблячи їх вільними від металевого зображення твердого, холодного та важкого. Естетично простий чистий та охайний у своїй структурній формі дизайн, коли світло проходить через малюнок малюнка за допомогою лазерного різання, тінь проектується на навколишню стіну та підлогу, що демонструє блиск краси.

Навчальна Навчальна Іграшка

GrowForest

Навчальна Навчальна Іграшка Допомога дітям зрозуміти цілі сталого розвитку життя на суші, охорону, збереження та відновлення лісового господарства. Модель дерев, ідентична домашнім деревним породам акації, кедрового кедра, точігі, тайваньської ялиці, камфорного дерева та азіатської ялиці. Теплий дотик дерев’яної текстури, унікальний аромат кожного виду дерева та висота місцевості для різних порід дерев. Ілюстрована книга оповідань допомагає глибоко вкоренити дітей із поняттям збереження лісів, вивчаючи відмінності між деревами дерев на Тайвані, наближаючи концепцію збереження лісів до книжки з малюнками.

Весільна Каплиця

Cloud of Luster

Весільна Каплиця Хмара блиску - це весільна каплиця, розташована всередині зали для весільної церемонії в місті Хімеджі, Японія. Дизайн намагається втілити сучасний дух весільної церемонії у фізичний простір. Каплиця вся біла, хмарна форма майже повністю огорнута вигнутим склом, що відкриває її до навколишнього саду та водойми. Стовпи увінчані гіперболічним капіталом, як голови, що плавно з'єднують їх з мінімалістичною стелею. Цоколь каплиці з боку басейну - це гіперболічна крива, яка дозволяє всій споруді виглядати так, ніби вона пливе на воді і підкреслює її легкість.

Роздавальна Аптека

The Cutting Edge

Роздавальна Аптека Різний край - це аптека для роздачі, що стосується сусідньої загальної лікарні Даїчі в місті Хімеджі, Японія. У таких типах аптек клієнт не має прямого доступу до продуктів, як у роздрібному типі; скоріше його лікарські препарати на задньому подвір’ї готують фармацевт після того, як представить медичний рецепт. Ця нова будівля була покликана сприяти іміджу лікарні шляхом впровадження високотехнологічного різкого зображення відповідно до передової медичної технології. У результаті виходить білий мінімалістичний, але повністю функціональний простір.

Флагманський Магазин

WADA Sports

Флагманський Магазин Щоб відсвяткувати своє 30-річчя, WADA Sports переїжджає до недавно побудованого штаб-квартири та флагманського магазину. Внутрішня частина магазину має гігантську еліптичну металеву конструкцію, яка підтримує будівлю. Під еліптичною структурою вироби ракетки вирівняні в спеціально розробленому кріпленні. Ракетки розташовані послідовно і їх легко взяти під руку по черзі. Вище еліптична форма використовується як показ різноманітних цінних старовинних та сучасних ракетки, зібраних з усієї країни та перетворення інтер'єру магазину в музей ракетки.