Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перукарня

Vibrant

Перукарня Захоплюючи суть ботанічного образу, небо-сад був створений на всьому проході, одразу ж вітаючи гостей полазити під ним, відсунувшись від натовпу, вітаючи їх з під'їзду. Заглядаючи далі в простір, звужений макет розширюється вгору з детальними золотистими підйомами. Ботанічні метафори все ще яскраво виражаються по всій кімнаті, замінюючи шум суєти, що лунає з вулиць, і тут стає таємним садом.

Приватне Проживання

City Point

Приватне Проживання Дизайнер шукав натхнення у міського пейзажу. Тим самим мальовничий міський простір «поширився» на житловий простір, охарактеризувавши проект метрополітенською темою. Темні кольори підсвічували світлом, щоб створити чудові візуальні ефекти та атмосферу. Прийнявши мозаїку, картини та цифрові відбитки з висотних будівель, враження сучасного міста внесли в інтер’єр. Дизайнер доклав великих зусиль до просторового планування, особливо зосередившись на функціональності. Результатом було стильне та розкішне житло, яке було достатньо просторим для обслуговування 7 людей.

Монтажне Мистецтво

Inorganic Mineral

Монтажне Мистецтво Натхнений глибокими почуттями до природи та досвідом архітектора, Лі Чі зосереджується на створенні унікальних ботанічних мистецьких установок. Розмірковуючи над природою мистецтва та досліджуючи творчі прийоми, Лі перетворює життєві події у формалізовані художні твори. Тема цієї серії робіт - дослідити природу матеріалів та те, як матеріали можна реконструювати за допомогою естетичної системи та нової перспективи. Лі також вважає, що перероблення та реконструкція рослин та інших штучних матеріалів може зробити природний ландшафт емоційно вплинутим на людей.

Стілець

Haleiwa

Стілець Haleiwa вплітає стійку ротанга в криволінійні криві і віддає виразний силует. Природні матеріали віддають шану традиціям кустарних промислів на Філіппінах, перероблених для сучасності. У поєднанні або використовуваному як висловлювання, універсальність дизайну змушує цей стілець адаптуватися до різних стилів. Створюючи баланс між формою та функцією, грацією та силою, архітектурою та дизайном, Haleiwa така ж зручна, як і красива.

Ребрендинг Компанії

Astra Make-up

Ребрендинг Компанії Сила бренду полягає не тільки в його здатності та баченні, а й у спілкуванні. Простий у користуванні каталог, наповнений сильною фотографією товару; веб-сайт, орієнтований на споживачів та привабливий веб-сайт, який надає он-лайн послуги та огляд товарів брендів. Ми також розробили візуальну мову для представлення сенсації бренду з модним стилем фотографії та лінією свіжого спілкування в соціальних медіа, налагодили діалог між компанією та споживачем.

Дизайн Шрифту

Monk Font

Дизайн Шрифту Монк прагне балансу між відкритістю та розбірливістю гуманістичних сеансів, а також більш регульованим характером квадратних без засічок. Хоча спочатку було розроблено як латинський шрифт, на початку було вирішено, що для включення арабської версії потрібен більш широкий діалог. І латинська, і арабська розробили нас однакове обгрунтування та ідею спільної геометрії. Сила паралельного процесу проектування дозволяє двом мовам мати гармонійну гармонію та витонченість. І арабська, і латинська працюють безперешкодно, мають спільні лічильники, товщину стебел і вигнуті форми.