Дизайн журналу
Дизайн журналу
Будинок

Santos

Будинок Використовуючи дерево як основний конструктивний елемент, будинок зміщує два рівні в розрізі, створюючи засклений дах, щоб інтегруватися з контекстом і дозволяти проникненню природного світла. Простір подвійної висоти формулює цей зв'язок між першим поверхом, верхнім поверхом та ландшафтом. Металевий дах над ліхтарем пролітає, захищаючи його від падіння західного сонця і формально відновлюючи об'єм, обрамляючи бачення природного середовища. Програма сформульована шляхом розміщення громадського користування на першому поверсі та приватного користування на верхньому поверсі.

Меблі Плюс Вентилятор

Brise Table

Меблі Плюс Вентилятор Brise Table створений з почуттям відповідальності за зміну клімату та бажанням використовувати вентилятори, а не кондиціонери. Замість того, щоб дути сильний вітер, він концентрується на відчутті прохолоди, циркулюючи повітря навіть після відключення кондиціонера. За допомогою Brise Table користувачі можуть затягувати вітер і одночасно використовувати як бічний стіл. Крім того, воно добре пронизує навколишнє середовище і робить простір красивішим.

Вступна Назва

Pop Up Magazine

Вступна Назва Проект був мандрівкою досліджувати проблеми Escape (тема на 2019 рік) абстрактно та безперебійно, демонструючи зміни, нові речі та наслідки від цього. Всі візуальні фільми чисті та зручні для перегляду, контрастуючи з незручною реальністю від акту втечі. Дизайн постійно змінюється, і морфіруючі фігури в анімації представляють акт перенастроювання, викликаний якоюсь ситуацією. Втеча має різні значення, тлумачення і точка зору змінюється від грайливого до серйозного.

Структурне Кільце

Spatial

Структурне Кільце Конструкція включає металеву каркасну конструкцію, в якій друзи утримуються таким чином, що робиться акцент як на камені, так і на металевій каркасній конструкції. Конструкція досить відкрита і гарантує, що камінь є зіркою дизайну. Неправильна форма друзів та металевих куль, що тримають структуру разом, вносить трохи м'якості в дизайн. Він сміливий, поривчастий і носимий.

Реклама

Insect Sculptures

Реклама Кожен шматок був виготовлений вручну, щоб створити скульптури комах, натхненні їх середовищем та їжею, яку вони їдять. Художнє твір було використано як заклик до дії через веб-сайт Doom. Ідентифікація конкретних домашніх шкідників. Елементи, використані для цих скульптур, були зібрані з сміттєвих дворів, сміттєзвалищ, річкових русел та супермаркетів. Після збирання кожної комахи їх фотографували та ретушували у фотошопі.

Морозиво

Sister's

Морозиво Ця упаковка розроблена для компанії «Морозиво сестер». Колектив дизайнерів намагався використати трьох дам, які нагадують виробників цього товару, у вигляді щасливих кольорів, що виходять від смаку кожного морозива. У кожному ароматі дизайну форма волосся морозива використовується як волосся персонажа, що представляє цікавий і новий образ упаковки морозива. Цей дизайн у своїй новій формі привернув багато уваги серед конкурентів та мав високі продажі. Дизайн намагається створити оригінальну та креативну упаковку.