Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Ванної

Up

Колекція Ванної Колекція ванних кімнат, розроблена Емануеле Пангразі, показує, як проста концепція може створити інновації. Початкова ідея - поліпшити комфорт, трохи нахиляючи санвузл. Ця ідея перетворилася на головну тему дизайну і вона присутня у всіх елементах колекції. Основна тема та суворі геометричні відносини надають колекції сучасний стиль у відповідність із європейським смаком.

Стілець

5x5

Стілець Стілець 5x5 - типовий дизайнерський проект, де обмеження визнається викликом. Сидіння та спинка стільця виконані з xilith, який дуже важко формувати. Xilith - це сировина, яку можна знайти за 300 метрів під поверхнею землі і поєднувати з вугіллям. В даний час більшість сировини викидається. З екологічної точки зору цей матеріал утворює відходи на земній поверхні. Тому думка про дизайн стільця видалася дуже провокаційною та складною.

Табурети

Musketeers

Табурети Простий. Елегантний. Функціональний. Мушкетери - це триногі табурети, виготовлені з порошкового металу, зігнутого у формі з дерев’яними ніжками, вирізаними лазером. Досліджено триногу основу, яка геометрично є більш стійкою та має найменші шанси на повороти, ніж чотири. Завдяки чудовому балансу та функціональності, елегантність мушкетерів у своєму модерністському образі робить його ідеальним твором у вашій кімнаті. Дізнайтеся більше: www.rachelledagnalan.com

Плитка Для Підлоги

REVICOMFORT

Плитка Для Підлоги REVICOMFORT - це знімна та багаторазова підлога. Швидкий і простий у застосуванні. Готовий до використання. Ідеально підходить для реконструкції. В одному продукті він поєднує технічні характеристики порцелянової плитки для повного корпусу, економічні переваги спрощеного розміщення, економію часу, простоти мобільності та повторного використання в різних приміщеннях. REVICOMFORT можна виконати в декількох колекціях Revigrés: різні ефекти, кольори та поверхні.

Дифузор Аромату

Magic stone

Дифузор Аромату Чарівний камінь набагато більше, ніж побутовий прилад, здатний створити магічну атмосферу. Його форма натхненна природою, думаючи про камінь, згладжений водою річки. Водна стихія символічно представлена хвилею, яка відокремлює верхню від нижньої частини тіла. Вода є ключовим елементом цього продукту, який за допомогою ультразвуку розпорошує воду та ароматизовану олію, створюючи холодну пару. Мотив хвилі, служить для створення атмосфери за допомогою світлодіодного світла, який плавно змінює кольори. Погладжуючи кришку, ви активуєте кнопку ємності, яка контролює всі функції.

Іграшки

Minimals

Іграшки Мінімали - це чарівна лінія модульних тварин, яка характеризується використанням первинної кольорової палітри та геометричних фігур. Назва походить від свого часу від слова "мінімалізм" та скорочення "міні-тварин". Звичайно, вони налаштовані розкрити суть іграшності шляхом усунення всіх несуттєвих форм, особливостей та понять. Разом вони створюють пантон з кольорів, тварин, одягу та архетипів, заохочуючи людей обирати персонажа, з яким вони ідентифікують себе.