Дизайн журналу
Дизайн журналу
Гіперкар

Brescia Hommage

Гіперкар У часи високотехнологічних усіх цифрових гаджетів, плоскості сенсорних екранів та раціональних однотомних транспортних засобів проект Brescia Hommage - це старе шкільне двомісне дизайн дизайну гіперкар, що передбачається святкуванням епохи, в якій вишукана простота, сильна дотичність, сира сила, чиста краса та прямий зв’язок між людиною та машиною були правилом гри. Час, коли сміливі та геніальні люди, як Етторе Бугатті, самі створювали мобільні пристрої, які дивували світ.

Соковита Виділена Коробка Для Вирощування

Bloom

Соковита Виділена Коробка Для Вирощування Bloom - це соковита спеціальна коробка для вирощування, яка виступає як стильна меблі для дому. Він забезпечує ідеальні умови вирощування сукулентів. Основна мета продукту - заповнити бажання та виховання тих, хто живе в міських районах з менш зеленим доступом до навколишнього середовища. Міське життя постає з багатьма проблемами в повсякденному житті. Це змушує людей ігнорувати їх природу. Bloom має на меті бути мостом між споживачами та їх природними бажаннями. Товар не є автоматизованим, він спрямований на допомогу споживачеві. Підтримка додатків дозволить користувачам діяти зі своїми рослинами, що дозволить їм виховувати.

Чайник

Grundig Serenity

Чайник Serenity - це сучасний виробник чаю, який фокусується на радісному користуванні. Проект в основному зосереджений на естетичних елементах та досвіді користувачів, оскільки головна мета пропонує продукт відрізнятися від існуючих. Док чайника є меншим, ніж корпус, що дозволяє продукту дивитись над землею, що приносить унікальну ідентичність. Злегка зігнутий корпус у поєднанні з нарізаними поверхнями також підтримує унікальну ідентичність виробу.

Люстра

Lory Duck

Люстра Качка Lory створена як система підвісу, зібрана з модулів, виготовлених з латуні та епоксидного скла, кожен з яких нагадує качку, яка без зусиль ковзає по прохолодних водах. Модулі також пропонують налаштування; з дотиком, кожен може бути відрегульований так, щоб стикатися з будь-яким напрямком і висіти на будь-якій висоті. Основна форма лампи народилася відносно швидко. Однак, для нездатного балансу та найкращого вигляду з усіх можливих куточків знадобилися місяці досліджень та розробок з незліченною кількістю прототипів.

Вішалка Для Метеликів

Butterfly

Вішалка Для Метеликів Вішалка-метелик отримала свою назву за схожість з формою літаючого метелика. Це мінімалістична меблі, яку можна зібрати зручним способом завдяки дизайну розділених компонентів. Користувачі можуть швидко зібрати вішалки голими руками. Коли потрібно рухатись, зручно транспортувати після розбирання. Установка виконує лише два кроки: 1.складіть обидва кадри разом, щоб утворити X; і зробіть ромбоподібні рамки з кожної сторони внахлест. 2. Просуньте дерев’яний шматок через перекриті ромбоподібні рамки з обох сторін, щоб утримувати рамки

Витяжка

Black Hole Hood

Витяжка Ця витяжка, розроблена надихаючими Чорною Дірою та Черв'ячною Діркою, робить виріб красивою та сучасною формою, що викликає емоційні почуття та доступну ціну. Це робить емоційні моменти та легким використанням під час приготування їжі. Він легкий, простий в монтажі, простий в чищенні та розроблений для сучасних кухонних ділянок.