Дизайн журналу
Дизайн журналу
Клініка

Chibanewtown Ladies

Клініка Важливим елементом цієї конструкції було те, що люди, які приходять до лікарні, будуть розслабленими. Як особливість простору, окрім кімнати для престарілих, облаштована стільниця, як острівна кухня, щоб вони могли зробити молоко для немовляти у залі очікування. Дитяча зона, яка знаходиться в центрі простору, є символом простору, і вони можуть спостерігати за дітьми з будь-якого місця. Диван, розміщений на стіні, має висоту, що дозволяє вагітній жінці сидіти, кут спини регулюється, а твердість подушки регулюється, щоб не бути занадто м'якою.

Ресторан

Jiao Tang

Ресторан Проект - це гарячий ресторан, розташований у Ченду, Китай. Натхнення дизайну походить від гармонійного співіснування людини та природи на Нептуні. У ресторані організовано сім тем дизайну для ілюстрації історій про Нептун. Концепції кіно і телебачення, мистецтва, науки та техніки, оригінального декоративного дизайну меблів, світильників, посуду тощо надають відвідувачам драматичний досвід. Матеріальна колокація та кольоровий контраст створюють космічну атмосферу. Для покращення космічної взаємодії та споживчого досвіду застосовується мистецтво механічної установки.

Вітальня

BeantoBar

Вітальня Важливим елементом цієї конструкції було виявити привабливість використаних матеріалів. Основним використаним матеріалом був західний червоний кедр, який також використовується в їх першому магазині в Японії. Як спосіб показати матеріал, Рікі Ватанабе склав мозаїчний візерунок, склавши шматки один за одним, як паркет, використовуючи суть матеріалів нерівномірних кольорів. Незважаючи на використання одних і тих же матеріалів, Рікі Ватанабе вдало міг змінювати вирази залежно від кутів огляду.

Перстень

Wishing Well

Перстень Відвідавши у своєму сні розовий сад, Тіппі натрапила на бажаючу криницю, оточену трояндами. Там вона зазирнула в криницю і побачила відбиток нічних зірок і загадала бажання. Нічні зірки представлені діамантами, а рубін символізує її найглибшу пристрасть, мрії та сподівання, які вона здійснила біля колодязя. Ця конструкція відрізняється власноруч розрізом троянд, шестигранним рубіновим кігтом із 14K твердого золота. Маленькі листя вирізані, щоб показати текстуру природного листя. Діапазон кільця підтримує плоский верх і трохи загинається всередину. Розміри кілець повинні бути обчислені математично.

Ресторан

Nanjing Fishing Port

Ресторан Проект - це перетворений ресторан з трьома поверхами в Нанкін, який охоплює близько 2000 кв.м. Крім харчування та зустрічей, пропонується культура чаю та винна культура. Декор поєднує в собі яскраве нове китайське відчуття від стелі до кам'яної компонування на підлозі. Стеля декорований старовинними китайськими кронштейнами та дахами. Він утворює головний елемент дизайну на стелі. Такі матеріали, як деревна шпон, золота нержавіюча сталь та картина, що означають нове китайське відчуття, змішуються між собою, щоб створити новий простір для китайців.

Велосипедний Шолом

Voronoi

Велосипедний Шолом Шолом надихає 3D-структура Вороного, яка широко поширена в природі. Завдяки поєднанню параметричної техніки та біоніки, велосипедний шолом має вдосконалену зовнішню механічну систему. Він відрізняється від традиційної структури захисту від лускатих у своїй неперевершеній біонічній 3D-механічній системі. При попаданні зовнішньої сили ця структура демонструє кращу стійкість. Зважаючи на легкість та безпеку, шолом має на меті забезпечити людям більш комфортний, більш модний та безпечніший велосипедний шолом для особистого захисту.