Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лікувальна Клініка Краси

Chun Shi

Лікувальна Клініка Краси Концепція дизайну, що стоїть за цим проектом, - це "клініка на відміну від клініки", її надихнули деякі невеликі, але красиві художні галереї, і дизайнери сподіваються, що ця медична клініка має темперамент галереї. Таким чином гості можуть відчути вишукану красу та невимушену атмосферу, а не напружене клінічне середовище. Вони додали балдахін на вході та край безкінечного басейну. Басейн візуально з'єднується з озером і відображає архітектуру та денне світло, приваблюючи гостей.

Кулон

Taq Kasra

Кулон Taq Kasra, що означає арка Kasra, - пам'ятка Сасаніського королівства, яке зараз знаходиться в Іраку. Цей кулон, натхненний геометрією Taq kasra та величчю колишніх суверенітетів, що був у їх структурі та суб'єктивізмі, був використаний у цьому архітектурному методі для створення цього етосу. Найважливіший атрибут - це сучасний дизайн, який зробив його частиною з чітким видом, так що вид збоку виглядає як тунель і вносить суб'єктивізм і форму лобового виду, який він зробив арочним простором.

Журнальний Столик

Planck

Журнальний Столик Стіл виготовлений з різних шматків фанери, які склеюються під тиском. Поверхні обсипають шпаками і обробляють матовим і дуже міцним лаком. Є два рівні - оскільки внутрішня частина стола порожниста, що дуже зручно для розміщення журналів або пледів. Під столом є вбудовані колеса кулі. Тож зазор між підлогою та столом дуже малий, але в той же час його легко перемістити. Спосіб використання фанери (вертикальний) робить її дуже міцною.

Бізнес-Хол

Rublev

Бізнес-Хол Дизайн вітальні натхненний російським конструктивізмом, Татлінською вежею та російською культурою. Вежі у формі союзу використовуються як прихильники очей у вітальні, це створює різні простори в зоні відпочинку як певний вид зонування. Через куполи круглої форми лаунж - це комфортна зона з різними зонами загальною місткістю 460 місць. Місце передбачується з різними видами сидіння, для обіду; робочий; затишок і розслаблення. Круглі куполи світла, розташовані на сформованій хвилястою стелі, мають динамічне освітлення, яке змінюється в денний час.

Житловий Будинок

SV Villa

Житловий Будинок Приміщення SV Villa - жити в місті з привілеями сільської місцевості, а також сучасним дизайном. Сайт, з незрівнянним видом на місто Барселону, гори Монджуїк та Середземне море на задньому плані, створює незвичайні умови освітлення. Будинок орієнтований на місцеві матеріали та традиційні методи виробництва, зберігаючи дуже високий рівень естетики. Це будинок, який має чуйність та повагу до своєї ділянки

Упаковані Коктейлі

Boho Ras

Упаковані Коктейлі Бохо Рас продає упаковані коктейлі, приготовлені з найкращих місцевих індійських напоїв. Продукт містить богемну атмосферу, яка фіксує нетрадиційний художній спосіб життя, а візуальність продукту - це абстрактне зображення кайфу, який отримує споживач після випиття коктейлю. Це прекрасно вдалося досягти середини, де зустрічаються Global and Local, де вони зливаються, щоб утворити Glocal Vibe для продукту. Boho Ras продає чисті алкогольні напої в 200 мл пляшки, а упаковані коктейлі в 200 мл і 750 мл.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.