Дизайн журналу
Дизайн журналу
Навколишнє Світло

25 Nano

Навколишнє Світло 25 Нано - це художній світлий інструмент для відображення ефемерності та постійності, народження та смерті. Працюючи з Spring Pool Glass Industrial CO., LTD, баченням якого є створення систематичної петлі для переробки скла для стійкого майбутнього, 25 Nano вибрало відносно крихкий міхур як середовище на відміну від твердого скла для втілення ідеї. У інструменті світло мерехтить протягом життєвих циклів міхура, проектуючи райдужний колір і тіні на навколишнє середовище, створюючи мрійливу атмосферу навколо користувача.

Завдання Світло

Linear

Завдання Світло Техніка згинання труб Linear Light широко використовується для виробництва деталей автомобіля. Кутова лінія рідини реалізується за допомогою точного контролю тайваньського виробника, таким чином, є мінімальний матеріал для побудови лінійного легкого легкого, міцного та портативного; ідеально підходить для освітлення будь-якого сучасного інтер’єру. Він застосовує світлодіодні мікросхеми, що не мають мерехтіння, з функцією пам'яті, яка включається на попередньому встановленому рівні гучності. Лінійне завдання розроблене для того, щоб легко зібрати користувач, складається з нетоксичного матеріалу та постачається з плоскою упаковкою; робить все можливе для зменшення впливу на навколишнє середовище.

Робоча Область

Dava

Робоча Область Dava розроблена для офісів на відкритому просторі, шкіл та університетів, де важливі спокійні та зосереджені фази роботи. Модулі зменшують акустичні та зорові порушення. Завдяки своїй трикутній формі, меблі є просторовим і дозволяє безліч варіантів облаштування. Матеріалами Dava є WPC та вовняний повсть, обидва з них біологічно розкладаються. Плагінна система кріпить дві стінки до стільниці і підкреслює простоту у виробництві та роботі.

Житловий Будинок

Brooklyn Luxury

Житловий Будинок Натхненний пристрастю клієнта до багатих історичних резиденцій, цей проект являє собою адаптацію функціоналізму та традиції до намірів сьогодення. Таким чином, обраний класичний стиль, адаптований та стилізований до канонів сучасного дизайну та сучасних технологій, нові матеріали хорошої якості сприяли створенню цього проекту - справжньої перлини Нью-Йоркської архітектури. Очікувані витрати перевищуватимуть 5 мільйонів американських доларів, запропонують передумови для створення стильного та розкішного інтер’єру, але також функціонального та комфортного.

Розумні Меблі

Fluid Cube and Snake

Розумні Меблі Hello Wood створив лінійку меблів для вулиць із розумними функціями для громадських приміщень. Переробили жанр меблів для громадськості, вони розробили візуально привабливі та функціональні інсталяції, які мають освітлювальну систему та USB-розетки, що вимагало інтеграції сонячних батарей та батарей. Змія - це модульна структура; його елементи є змінними, щоб відповідати даному сайту. Fluid Cube - це нерухома одиниця зі скляною поверхнею із сонячними елементами. Студія вважає, що мета дизайну - перетворити предмети повсякденного користування в люблячі предмети.

Обідній Стіл

Augusta

Обідній Стіл Августа переосмислює класичний обідній стіл. Представляючи покоління перед нами, дизайн ніби виростає з невидимого кореня. Ніжки столу орієнтовані на це загальне ядро, яке досягає, щоб утримувати відповідну книзі стільницю. Тверда європейська волоська горіха була обрана для її значення мудрості та зростання. Деревина, яку зазвичай відкидають виробники меблів, використовується для вирішення її проблем. Вузли, тріщини, трясе вітер та неповторні сучки розповідають історію життя дерева. Унікальність дерева дозволяє цій історії жити в предметі меблів сімейної реліквії.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.