Дизайн журналу
Дизайн журналу
Торговий Офіс

Chongqing Mountain and City Sales Office

Торговий Офіс "Гора" є основною темою цього офісу з продажу, який надихається географічним фоном Чунціна. Візерунок сірого мармуру на підлозі формується в трикутній формі; і є багато непарних і гострих кутів і кутів на характерних стінах та прилавках неправильної форми, щоб продемонструвати поняття «гора». Крім того, сходи, що з'єднують підлоги, призначені для проходу через печеру. Тим часом світлодіодні світильники вішають на стелю, імітуючи дощову сцену в долині і представляючи природне відчуття, щоб пом’якшити все враження.

Графіка Для Будинку Для Відпочинку

SAKÀ

Графіка Для Будинку Для Відпочинку Студія PRIM PRIM створила візуальну ідентичність для гостьового будинку SAKÀ, включаючи: дизайн імен та логотипів, графіку для кожної кімнати (дизайн символів, візерунки шпалер, конструкції для настінних малюнків, аплікації на подушки тощо), дизайн веб-сайту, листівки, значки, іменні картки та запрошення. Кожна кімната в гостьовому будинку SAKÀ представляє іншу легенду, пов’язану з Друскінінкаєм (курортним містечком у Литві, в якому знаходиться будинок) та його околицями. Кожна кімната має свій символ як ключове слово від легенди. Ці значки відображаються в інтер’єрній графіці та інших об'єктах, що формують її візуальну ідентичність.

Килим

Folded Tones

Килим Килими за своєю суттю плоскі, метою було спростувати цей простий факт. Ілюзія тривимірності досягається всього трьома кольорами. Різноманітність тонів і глибина килима залежить від ширини та густини смуг, а не від великої палітри кольорів, яка може бути яскравою для певного простору, що дозволяє гнучко використовувати. Зверху чи далеко, килим нагадує складений аркуш. Однак, сидячи або лежачи на ньому, ілюзія складок може бути не відчутною. Це призводить до використання простих повторюваних ліній, які можна використовувати як абстрактний візерунок близько.

Плаття

Nyx's Arc

Плаття Коли світло проникне через вікна з прекрасним рівнем, виробить рівень естетичного освітлення, освітленості, щоб принести людям в кімнату, коли таємничий і спокійний розум, як Nyx з таємничим і тихим, використання ламінованих тканин і крутити, щоб поетапно розтлумачити красу.

Намисто

Extravaganza

Намисто Елегантний кольєр, натхненний рюшами, старовинними прикрасами на шиї, які ви можете побачити на багатьох красивих картинах XVI та XVII століття. Характеризується сучасним та сучасним дизайном, спрощуючи типовий стиль ярдів, намагаючись зробити його сучасним та сучасним. Витончений ефект, який надає елегантності користувачеві, використовуючи чорний або білий кольори, дозволяє безліч поєднань із сучасним та чистим дизайном. Намисто з цільного кольє, гнучке та легке. Недорогоцінний матеріал, але з вражаючим дизайном високої моди, що робить цей кольє не просто коштовністю, а новим прикрасою кузова.

Програма Дизайнерських Заходів

Russian Design Pavilion

Програма Дизайнерських Заходів виставки, конкурси дизайну, семінари, навчальні консультації з дизайну та видавничі проекти, спрямовані на просування російських дизайнерів та брендів за кордоном. Наша діяльність стимулює російськомовних дизайнерів удосконалювати свої знання та вміння за допомогою міжнародних проектів та допомагає зрозуміти їх роль у дизайнерській спільноті, як просувати та робити свою продукцію конкурентоспроможною, а також створювати справжні інновації.