Дизайн журналу
Дизайн журналу
Приватний Сад

Ryad

Приватний Сад Завдання полягало у модернізації старого заміського будинку та перетворює його у царство спокою та тиші, всебічно працюючи як на архітектурній, так і на ландшафтній територіях. Фасад було оновлено, були проведені цивільні роботи на тротуарах та басейні плавальних басейнів та підпірних стін, що створило нові кузні залізниці для арк, стін та огорож. Садівництво, зрошення та водоймище, а також блискавка, меблі та приладдя також були всебічно затримані.

Кафе Та Ресторан

Roble

Кафе Та Ресторан Ідея його дизайну була взята з американських стейк і коптилень, і в результаті дослідницької групи першої фази дослідницька група вирішила використовувати дерево і шкіру темних кольорів, таких як чорний і зелений, разом із золотом і трояндою золото брали з теплим і легким розкішним світлом. Характеристики конструкції - це 6 великих підвісних люстр, які складаються з 1200 анодованої сталі ручної роботи. А також 9-метрова барна стійка, яка покрита парасолькою 275 сантиметрів, яка складається з красивих і різних пляшок, без будь-якої опори накриває барну стійку.

Динамік

Sperso

Динамік Sperso походить від двох сперм і звуку. Конкретна форма склоподібного міхура та динаміка, що знаходиться в його ямі на голові, стосується почуття мужності та глибокого проникнення звуку навколо навколишнього середовища, як пожежа чоловічої сперми в яйцеклітину самки під час спаровування. Мета - виробляти високу потужність і якісний звук навколо навколишнього середовища. Ця бездротова система дозволяє користувачеві підключати свій мобільний телефон, ноутбук, планшети та інші пристрої до гучномовця через Bluetooth. Цей динамік на стелі можна спеціально використовувати у вітальні, спальні та кімнаті телевізора.

Архітектонічні Дослідження Та Розробки

Technology Center

Архітектонічні Дослідження Та Розробки Архітектонічний проект Технологічного центру є орієнтиром інтеграції архітектурного ансамблю в навколишній ландшафт, тихий і приємний простір. Ця визначальна ідея робить ансамбль гуманізованою орієнтиром, призначеним для необхідного інтелектуального занурення дослідників, які будуть діяти в ньому, вираженого в його пластичному та конструктивному намірі. Вражаюча та інтегрована конструкція дахів увігнутої та опуклої форми майже торкається акцентованих горизонтальних ліній, визначаючи, таким чином, основні характеристики архітектонічного комплексу.

Табурет

Ane

Табурет Стілець Ane має суцільний брус з бруса, який, здається, плаває гармонійно, але незалежно від ніжок деревини над сталевим каркасом. Дизайнер зазначає, що сидіння, виготовлене вручну із сертифікованої екологічно чистої деревини, формується завдяки унікальному використанню декількох шматків однієї форми дерева, розміщених та вирізаних динамічно. Якщо сидіти на табуретці, невеликий підйом кута до спини та кути відхилення з боків закінчуються таким чином, що забезпечує природне, зручне сидяче положення. Стілець Ane має правильну ступінь складності, щоб створити елегантну обробку.

Пакет Для Чаю

Seven Tea House

Пакет Для Чаю Бренд чайної зали, приймаючи зображення розливу та розсипання чаю вільно та неквапливо, концепція процесу заварювання чаю, сильна чи слабка, перетворюючись непередбачувано, як елемент малювання чаю під час дегустації чаю. Повсякденна принадність прийому чаю як чорнила та використання пальця як ручки, замальовуючи широкий розум родини чайного залу із ландшафтом. Оригінальний дизайн упаковки передає затишну атмосферу, виражаючи приємний час проживання життя чаєм.