Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кафе

Hunters Roots

Кафе Відповідаючи на короткий виклад сучасного, чистого естетичного, було створено інтер’єр, натхненний дерев'яними ящиками з фруктами, використаними в абстрактній формі. Ящики заповнюють простір, створюючи занурену, майже печерну скульптурну форму, але таку, яка виробляється з простих і прямих геометричних фігур. Результат - чистий та контрольований просторовий досвід. Розумний дизайн також збільшує обмежений простір, перетворюючи практичні світильники в декоративні особливості. Світильники, шафи та стелажі сприяють дизайнерській концепції та скульптурному візуалу.

Скульптура З Кришталевого Світла

Grain and Fire Portal

Скульптура З Кришталевого Світла Скульптура органічного світла, що складається з деревини та кварцового кристала, використовує деревину, що отримується на постійній основі, із запасу старого тикового дерева. Витримуючи десятиліття сонцем, вітром та дощем, деревину потім ручну форму, шліфують, спалюють та закінчують у посудину для проведення світлодіодного освітлення та використання кварцових кристалів як природного дифузора. У кожній скульптурі використовуються 100% природні незмінені кристали кварцу і мають приблизно 280 мільйонів років. Використовуються різноманітні методи обробки деревини, включаючи метод Shou Sugi Ban із застосуванням вогню для збереження та контрастного кольору.

Освітлення

Capsule

Освітлення Форма капсули лампи повторює форму настільки поширених у сучасному світі капсул: лікарські засоби, архітектурні споруди, космічні кораблі, термоси, трубки, часові капсули, які передають повідомлення нащадкам протягом багатьох десятиліть. Він може бути двох типів: стандартний і подовжений. Лампи доступні в декількох кольорах з різним ступенем прозорості. Зв’язування з капроновими мотузками додає лампи ручної роботи ефект. Її універсальною формою було визначення простоти виготовлення та масового виробництва. Економія в процесі виробництва лампи є її основною перевагою.

Павільйон

ResoNet Sinan Mansions

Павільйон Павільйон ResoNet замовлений особняками Сінану в Шанхаї на святкування китайського Нового року 2017 року. Він складається з тимчасового павільйону плюс інтерактивного світлодіодного світла "резонанс", прикріпленого до внутрішньої поверхні. У ньому використовуються методи Low-Fi для візуалізації резонансних частот, притаманних природному середовищу, за допомогою взаємодії громадськості та навколишніх елементів, виявлених світлодіодною мережею. Павільйон висвітлює суспільну сферу у відповідь на вібраційні подразники. Окрім того, як відвідувачі можуть завітати на побажання весняного фестивалю, його можна використовувати і як етап виступу.

Офісний Сервіс

Miyajima Insurance

Офісний Сервіс Концепція проекту - «з'єднати офіс з містом», скориставшись перевагою навколишнього середовища. Сайт розташований на тому місці, де оглядає місто. Для її досягнення прийнято простір у формі тунелю, який проходить від вхідних воріт до кінця офісного приміщення. Лінія деревини стелі та чорний проміжок, на якому встановлені світильники та кондиціонери, підкреслюють напрямок до міста.

Крісло

Lollipop

Крісло Крісло Lollipop - це поєднання незвичайних форм і модних кольорів. Її силуети та кольорові елементи повинні були віддалено виглядати як цукерки, але при цьому крісло повинно вписуватися в інтер’єри різних стилів. Форма чупа-чупс лягла в основу підлокітників, а спинка і сидіння виконані у вигляді класичних цукерок. Крісло Lollipop створене для людей, які люблять сміливі рішення та моду, але не хочуть відмовлятися від функціональності та комфорту.