Дизайн журналу
Дизайн журналу
Робота По Догляду За Домашніми Тваринами

Puro

Робота По Догляду За Домашніми Тваринами Завданням дизайнера було вирішити проблеми в вихованні собак на 1 особу. Тривожні розлади собачих тварин та фізіологічні проблеми кореняться від тривалого періоду відсутності доглядачів. Завдяки невеликим житловим приміщенням опікуни поділили побутове середовище з тваринами-супутниками, що спричинило санітарні проблеми. Надихнувшись від больових точок, дизайнер придумав робочого догляду, який 1. грає та взаємодіє з тваринами-компаньйонами, підкидаючи частування, 2. очищає пил і крихту після внутрішніх заходів; 3. приймає запахи та шерсть, коли тварини-компаньйони відпочинок.

Концепція Шезлонгу

Dhyan

Концепція Шезлонгу Концепція салону Dyhan поєднує сучасний дизайн із традиційними східними ідеями та принципами внутрішнього спокою, поєднуючись із природою. Використовуючи Lingam як форму натхнення та дерево Бодхі та Японські сади як основу на модулях концепції, Dhyan (санскрит: медитувати) перетворює східні філософії в різноманітні конфігурації, дозволяючи користувачеві вибрати свій шлях до дзен / релаксації. Режим водяного ставу оточує користувача водоспадом та ставком, тоді як режим саду оточує користувача зеленню. Стандартний режим містить місця зберігання під платформою, яка виконує функції полиці.

Житлові Одиниці

The Square

Житлові Одиниці Ідея дизайну полягала в тому, щоб вивчити архітектурні відносини між різними формами, які складаються разом для створення подібних рухомих одиниць. Проект складається з 6 одиниць, кожен з яких - 2 контейнеровози, закріплені один над одним, утворюючи масу форми L. Ці пристрої у формі L закріплюються в положеннях, що перекриваються, створюючи порожнечі та тверді тіла, щоб створити відчуття руху та забезпечити достатнє денне світло та хорошу вентиляцію середовище. Основна мета дизайну полягала в тому, щоб створити маленький будиночок для тих, хто ночує на вулицях, де немає будинку чи притулку.

Подкаст

News app

Подкаст Новини - це програма для інтерв'ю для аудіоінформації. Його надихає плоский дизайн яблучного iOS з ілюстраціями для ілюстрації інформаційних блоків. Візуально фон має електричний синій колір як завдання, щоб блоки виділялися. Цільових графічних елементів дуже мало - зробити додаток простим у використанні, не відволікаючи користувача або втрачаючи його.

3D-Контроль Доступу До Розпізнавання Обличчя

Ezalor

3D-Контроль Доступу До Розпізнавання Обличчя Познайомтеся з системою управління кількома датчиками та камерами, Ezalor. Алгоритми та локальні обчислення розроблені для конфіденційності. Технологія боротьби з підробкою на фінансовому рівні запобігає підробці масок для обличчя. М’яке світловідбиваюче освітлення приносить комфорт. За мить очі, користувачі можуть легко отримати доступ до місця, яке вони люблять. Його аутентифікація без дотику забезпечує гігієну.

Китайський Ресторан

Ben Ran

Китайський Ресторан Бен Ран - це мистецько гармонійний китайський ресторан, який розташований у готелі «Люкс», знаменитий Вангох, Малайзія. Дизайнер застосовує інтровертні та стислі методики східного стилю, щоб створити справжній смак, культуру та душу ресторану. Це символ розумової ясності, відмовитися від процвітаючого і досягти природного і простого повернення до первісного розуму. Інтер'єр природний і непрофільний. Використовуючи античну концепцію, також синхронізується з назвою ресторану Бен Ран, що означає оригінальність і характер. Ресторан приблизно 4088 квадратних футів.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.