Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Косметики

Clive

Упаковка Косметики Концепція упаковки косметики Clive народилася різною. Джонатан не просто хотів створити ще один бренд косметики із загальними продуктами. Вирішений досліджувати більше чутливості та трохи більше, ніж він вважає, щодо особистої турботи, він вирішує одну головну мету. Баланс між тілом і розумом. Завдяки надиханому гавайським дизайном поєднанню тропічних листя, тональності моря та тактильному досвіду пакунків забезпечують відчуття релаксу та миру. Ця комбінація дозволяє наблизити досвід цього місця до дизайну.

Офіс

Studio Atelier11

Офіс Будівля будувалася на «трикутнику» із найсильнішим візуальним зображенням оригінальної геометричної форми. Якщо ви дивитесь з високого місця, ви можете бачити загалом п’ять різних трикутників. Поєднання трикутників різної величини означає, що «людина» та «природа» відіграють певну роль як місце, де вони зустрічаються.

Концепт-Книга Та Плакат

PLANTS TRADE

Концепт-Книга Та Плакат PLANTS TRADE - це серія інноваційних та мистецьких форм ботанічних зразків, яка була розроблена для побудови кращих стосунків між людиною та природою, а не навчальними матеріалами. Концепція книги про рослини була підготовлена, щоб допомогти вам зрозуміти цей творчий продукт. У книзі, виконаній в точно таких же розмірах, як і продукт, представлені не лише фотографії природи, але унікальна графіка, натхненна мудрістю природи. Що ще цікавіше, графіка ретельно друкується високим шрифтом, так що кожне зображення змінюється за кольором або текстурою, як і природні рослини.

Житловий Будинок

Tei

Житловий Будинок Був високо оцінений той факт, що комфортне життя після виходу на пенсію, яка займає більшу частину приміщень схилу схилів, реалізується завдяки стійкому дизайну звичним способом. Вживати багате середовище. Але на цей раз це не архітектура вілли, а особисте житло. Тоді спершу ми почали складати структуру, виходячи з того, що вона здатна комфортно провести звичайне життя без необгрунтованості усього плану.

Перстень

Arch

Перстень Дизайнер отримує натхнення від форми аркових конструкцій та веселки. Два мотиви - форма арки та форма краплі, поєднуються для створення єдиної 3-мірної форми. Поєднуючи мінімальні лінії та форми та використовуючи прості та загальні мотиви, у результаті виходить просте та елегантне кільце, яке робиться сміливим та грайливим, забезпечуючи простір для енергії та ритму. Під різними кутами форма кільця змінюється - форма краплі розглядається з переднього кута, форма арки - з боку кута, а хрест - з верхнього кута. Це забезпечує стимуляцію для власника.

Перстень

Touch

Перстень Простим жестом дія дотику передає багаті емоції. Через сенсорне кільце дизайнер прагне передати це тепле і безформне відчуття холодним і твердим металом. 2 криві з'єднані, щоб утворити кільце, яке передбачає, що 2 людини тримаються за руки. Кільце змінює свій аспект, коли його положення повертається на палець і розглядається з різних кутів. Коли з'єднані деталі розташовуються між пальцями, кільце з’являється або жовтим, або білим. Якщо з'єднані деталі розташовані на пальці, ви можете насолоджуватися як жовтим, так і білим кольором разом.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.