Дизайн журналу
Дизайн журналу
Мобільний Додаток

Akbank Mobile

Мобільний Додаток Новий дизайн додатку Akbank Mobile надає нову перспективу з точки зору соціального, розумного, стійкого до майбутнього та корисного банківського досвіду. Завдяки персоналізованому дизайну області на головній сторінці користувачі можуть переглядати розумні відомості, щоб полегшити своє фінансове життя. Крім того, з цим новим дизайнерським підходом традиційні банківські операції розмовляють мовою користувачів із візуальними зображеннями контактних ескізів, спрощеними потоками дій та концепціями.

Назва проекту : Akbank Mobile, Ім'я дизайнерів : Akbank, Прізвище клієнта : Akbank.

Akbank Mobile Мобільний Додаток

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.