Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офіс

Studio Atelier11

Офіс Будівля будувалася на «трикутнику» із найсильнішим візуальним зображенням оригінальної геометричної форми. Якщо ви дивитесь з високого місця, ви можете бачити загалом п’ять різних трикутників. Поєднання трикутників різної величини означає, що «людина» та «природа» відіграють певну роль як місце, де вони зустрічаються.

Назва проекту : Studio Atelier11, Ім'я дизайнерів : Studio Atelier11, Прізвище клієнта : Atelier11.

Studio Atelier11 Офіс

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.