Дизайн журналу
Дизайн журналу
Інвалідний Візок

Ancer Dynamic

Інвалідний Візок Ancer, який перешкоджає проникненню в інвалідному візку, зосереджується не тільки на плавності його рухів, але і на комфорті пацієнта, особливо тих, хто ним користується протягом тривалого періоду часу. Інноваційний дизайн разом з динамічною подушкою безпеки, вбудованою в подушку сидіння, та обертовою ручкою відрізняє її від звичайного інвалідного крісла. Доклавши багато зусиль, дизайн інвалідного візка був завершений і виявив, що він допомагає запобігти пролежням. Принципи рішення та дизайну базуються на результатах, отриманих від користувачів інвалідного візка, що призводить до справжнього користувальницького досвіду.

Назва проекту : Ancer Dynamic, Ім'я дизайнерів : Ran Zhou, Прізвище клієнта : Northeastern University.

Ancer Dynamic Інвалідний Візок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.