Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Бренду

Queen

Дизайн Бренду Розширений дизайн заснований на концепції королеви та шахової дошки. Завдяки двом кольорам чорному та золотому, дизайн повинен передати відчуття високого класу та перетворити візуальне зображення. Окрім металевих та золотих ліній, що використовуються у самому виробі, елемент сцени побудований для того, щоб унеможливити шахове військове враження, і ми використовуємо координацію сценічного освітлення для створення диму та світла війни.

Назва проекту : Queen, Ім'я дизайнерів : Zheng Yuan Huang, Прізвище клієнта : TAIWAN GREEN GOLD HOMELAND CO., LTD..

Queen Дизайн Бренду

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.