Дизайн журналу
Дизайн журналу
3D-Контроль Доступу До Розпізнавання Обличчя

Ezalor

3D-Контроль Доступу До Розпізнавання Обличчя Познайомтеся з системою управління кількома датчиками та камерами, Ezalor. Алгоритми та локальні обчислення розроблені для конфіденційності. Технологія боротьби з підробкою на фінансовому рівні запобігає підробці масок для обличчя. М’яке світловідбиваюче освітлення приносить комфорт. За мить очі, користувачі можуть легко отримати доступ до місця, яке вони люблять. Його аутентифікація без дотику забезпечує гігієну.

Назва проекту : Ezalor, Ім'я дизайнерів : Huachao Gong, Прізвище клієнта : Sciedi Technology Co., Ltd..

Ezalor 3D-Контроль Доступу До Розпізнавання Обличчя

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.