Дизайн журналу
Дизайн журналу
Готель-Бутік

Elmina

Готель-Бутік Готель Elmina (порт арабською мовою) розташований в самому центрі Яффи, в декількох кроках від годинникової площі та порту Яффа. Інтимний 10-кімнатний готельний бутік у старовинному османському будинку, що виходить на старе місто Яффу та Середземне море. Загальний вигляд ностальгічний і сучасний, міський досвід, який поєднує східний шарм з європейським шиком.

Назва проекту : Elmina, Ім'я дизайнерів : Michael Azoulay, Прізвище клієнта : Studio Michael Azoulay.

Elmina Готель-Бутік

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.