Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комерційний Інтер’Єр

Nest

Комерційний Інтер’Єр Підлогу поділяють два унікальних професіонали - адвокати та архітектори, які закликають до різноманітних ієрархічних порядків. Вибір та деталізація елементів намагалися зберегти загальний вигляд заземленим, землистим та відродити місцевий артистизм та будівельні матеріали. Поєднання та застосування екологічно чистих матеріалів, розміри отворів, були зумовлені нагадуванням про місцевий клімат, щоб створити сприятливе середовище, щоб знову викликати втрачені практики та структурувати стійку практику.

Назва проекту : Nest, Ім'я дизайнерів : Neogenesis+Studi0261, Прізвище клієнта : Neogenesis+Studi0261.

Nest Комерційний Інтер’Єр

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.