Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вступна Назва

Pop Up Magazine

Вступна Назва Проект був мандрівкою досліджувати проблеми Escape (тема на 2019 рік) абстрактно та безперебійно, демонструючи зміни, нові речі та наслідки від цього. Всі візуальні фільми чисті та зручні для перегляду, контрастуючи з незручною реальністю від акту втечі. Дизайн постійно змінюється, і морфіруючі фігури в анімації представляють акт перенастроювання, викликаний якоюсь ситуацією. Втеча має різні значення, тлумачення і точка зору змінюється від грайливого до серйозного.

Назва проекту : Pop Up Magazine, Ім'я дизайнерів : Rafael de Araujo, Прізвище клієнта : Pop Up Magazine.

Pop Up Magazine Вступна Назва

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.