Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

Metaphor

Стіл Цей проект розважає себе, піднімаючи суспільну обізнаність про гендерну рівність. Зокрема, в ній використовується метафора, яка випливає із сумо, одного з видів спорту, що найбільше переважають у японському суспільстві. Жінкам заборонено професійно змагатися з цього виду спорту з огляду на сексистські правила, які межують з ними поза кільцем боротьби внаслідок їх домішки через менструальну кров. Збиваючи воїна сумо на землю, на службі квіткового горщика чи будь-якої іншої потреби, люди можуть мати десекрати, які досі мамо домінування сумо, просто використовуючи іронію та гумор.

Назва проекту : Metaphor, Ім'я дизайнерів : Emanuele Di Bacco, Прізвище клієнта : Gladstone London.

Metaphor Стіл

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.