Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Архітектури Будинку

Bienville

Дизайн Архітектури Будинку Логістика цієї робочої родини вимагала, щоб вони тривалий час перебували в приміщенні, що крім роботи та школи стало руйнівним для їхнього самопочуття. Вони почали замислюватися, як і багато сімей, про те, чи потрібно переїзд до передмістя, обмінюючись близькістю до міських зручностей на більший задній двір, щоб збільшити доступ на вулицю. Замість того, щоб віддалятися далеко, вони вирішили побудувати новий будинок, який би переглянув обмеження побутового побуту на невеликій міській ділянці. Організаційним принципом проекту було створення максимально можливого доступу на вулицю з комунальних територій.

Назва проекту : Bienville, Ім'я дизайнерів : Nathan Fell, Прізвище клієнта : Nathan Fell Architecture.

Bienville Дизайн Архітектури Будинку

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.