Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Шрифту

Monk Font

Дизайн Шрифту Монк прагне балансу між відкритістю та розбірливістю гуманістичних сеансів, а також більш регульованим характером квадратних без засічок. Хоча спочатку було розроблено як латинський шрифт, на початку було вирішено, що для включення арабської версії потрібен більш широкий діалог. І латинська, і арабська розробили нас однакове обгрунтування та ідею спільної геометрії. Сила паралельного процесу проектування дозволяє двом мовам мати гармонійну гармонію та витонченість. І арабська, і латинська працюють безперешкодно, мають спільні лічильники, товщину стебел і вигнуті форми.

Назва проекту : Monk Font, Ім'я дизайнерів : Paul Robb, Прізвище клієнта : Salt & Pepper.

Monk Font Дизайн Шрифту

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.